بیانیه رسمی AFC/ تست کرونای ۷ نفر در لیگ قهرمانان آسیا مثبت شد

بیانیه رسمی AFC/ تست کرونای ۷ نفر در لیگ قهرمانان آسیا مثبت شد با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا تست کرونای چند بازیکن و عضو تیم های حاضر در لیگ قهرمانان مثبت اعلام شده است. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان از فردا (دوشنبه) با برگزاری چند دیدار در غرب آسیا پیگیری می شود. کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با هماهنگی نزدیک با مقامات پزشکی قطر، آزمایش کووید ۱۹ را بر روی کلیه اعضا و بازیکن های تیم ها شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا (غرب) در بدو ورود به دوحه قطر انجام داد. تا کنون، نتایج این آزمایشات نشان داده است که تست پنج بازیکن و یک عضو باشگاه الهلال عربستان سعودی و یک بازیکن از الدحیل قطر مثبت بوده است. کلیه مراقبت های پزشکی و پشتیبانی مناسب از دو تیم انجام می شود و افرادی که آزمایش آنها مثبت شده است تحت نظر پزشکی در یک محیط قرنطینه ای مطابق با اقدامات ایمنی و پروتکل های کووید ۱۹ قرار خواهند گرفت. الهلال رقیب تیم فوتبال شهرخودرو و الدحیل نیز رقیب تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هستند. انتهای پیام

بیانیه رسمی AFC/ تست کرونای ۷ نفر در لیگ قهرمانان آسیا مثبت شد

بیانیه رسمی AFC/ تست کرونای ۷ نفر در لیگ قهرمانان آسیا مثبت شد

با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا تست کرونای چند بازیکن و عضو تیم های حاضر در لیگ قهرمانان مثبت اعلام شده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان از فردا (دوشنبه) با برگزاری چند دیدار در غرب آسیا پیگیری می شود.

کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با هماهنگی نزدیک با مقامات پزشکی قطر، آزمایش کووید ۱۹ را بر روی کلیه اعضا و بازیکن های تیم ها شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا (غرب) در بدو ورود به دوحه قطر انجام داد.

تا کنون، نتایج این آزمایشات نشان داده است که تست پنج بازیکن و یک عضو باشگاه الهلال عربستان سعودی و یک بازیکن از الدحیل قطر مثبت بوده است.

کلیه مراقبت های پزشکی و پشتیبانی مناسب از دو تیم انجام می شود و افرادی که آزمایش آنها مثبت شده است تحت نظر پزشکی در یک محیط قرنطینه ای مطابق با اقدامات ایمنی و پروتکل های کووید ۱۹ قرار خواهند گرفت.

الهلال رقیب تیم فوتبال شهرخودرو و الدحیل نیز رقیب تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هستند.

انتهای پیام