بواایشتا پرتغال، تیمی که عارف غلامی را می‌خواست

بواایشتا پرتغال، تیمی که عارف غلامی را می‌خواست آبولا از علاقه بواایشتا پرتغال به جذب عارف غلامی خبر داد. به گزارش ایسنا و به نقل از آبولا، عارف غلامی مدافع تیم فوتبال استقلال مورد توجه سران تیم بواایشتا پرتغال قرار گرفته بود تا راهی این تیم در لیگ پرتغال شود. این بازیکن که در تیم زیر ۲۳ ساله‌های ایران نیز حضور داشت با پیراهن استقلال در لیگ برتر ایران به میدان رفت و مورد توجه تیم بواایشتا قرار داشت تا راهی این تیم شود. گفته شده بود که او قصد دارد قرارداد خود را با استقلال فسخ کند و برای پیوستن به این تیم راهی فوتبال پرتغال شود. به گزارش ایسنا، البته عارف غلامی قرارداد خود را با تیم فوتبال استقلال تمدید کرد تا فصل بعد نیز در این تیم ماندنی باشد و به این ترتیب فعلا بحث پیوستن او به تیمی دیگر پایان یافته است. استقلال روز دوشنبه باید در سومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به دیدار الوحده امارات برود. رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت متمرکز در کشور قطر برگزار می‌شود و تمام نمایندکان ایران نیز در این کشور برابر حریفان خود بازی خواهند کرد. انتهای..

بواایشتا پرتغال، تیمی که عارف غلامی را می‌خواست

بواایشتا پرتغال، تیمی که عارف غلامی را می‌خواست

آبولا از علاقه بواایشتا پرتغال به جذب عارف غلامی خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آبولا، عارف غلامی مدافع تیم فوتبال استقلال مورد توجه سران تیم بواایشتا پرتغال قرار گرفته بود تا راهی این تیم در لیگ پرتغال شود. این بازیکن که در تیم زیر ۲۳ ساله‌های ایران نیز حضور داشت با پیراهن استقلال در لیگ برتر ایران به میدان رفت و مورد توجه تیم بواایشتا قرار داشت تا راهی این تیم شود.

گفته شده بود که او قصد دارد قرارداد خود را با استقلال فسخ کند و برای پیوستن به این تیم راهی فوتبال پرتغال شود.

به گزارش ایسنا، البته عارف غلامی قرارداد خود را با تیم فوتبال استقلال تمدید کرد تا فصل بعد نیز در این تیم ماندنی باشد و به این ترتیب فعلا بحث پیوستن او به تیمی دیگر پایان یافته است.

استقلال روز دوشنبه باید در سومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به دیدار الوحده امارات برود. رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت متمرکز در کشور قطر برگزار می‌شود و تمام نمایندکان ایران نیز در این کشور برابر حریفان خود بازی خواهند کرد.

انتهای پیام