«به خاطر یک‌مشت دلار» به نمایش گذاشته می‌شود

«به خاطر یک‌مشت دلار» به نمایش گذاشته می‌شودبه گزارش ایرنا از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، نمایشگاه «به خاطر یک‌مشت دلار» روایتی هنرمندانه از تفرقه‌افکنی‌ها و تجزیه‌طلبی‌های دشمنان این سرزمین در قالب کارتون و کاریکاتور است که به همت انجمن هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه از روز دوشنبه (۱۶ آبان) میزبان علاقه‌مندان و هنرمندان خواهد بود. در این نمایشگاه ۴۰ اثر در قالب کارتون و کاریکاتور با آثاری از هنرمندانی همچون سیدمسعود شجاعی طباطبایی، سجاد جعفری، سیدمحمدجواد طاهری، عباس گودرزی، فرشاد خسروی، مازیار بیژنی، محمدحسین ساسانی و محمدعلی رجبی به نمایش درخواهد آمد. نمایشگاه کارتون و کاریکاتور «به خاطر یک‌مشت دلار» از ۱۶ تا ۲۶ آبان ماه به‌ غیراز روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۹ تا ۱۶ در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه واقع در خیابان انقلاب، نبش خیابان بهار جنوبی، جنب بانک تجارت، پلاک ۳۹۹ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

«به خاطر یک‌مشت دلار» به نمایش گذاشته می‌شود«به خاطر یک‌مشت دلار» به نمایش گذاشته می‌شود

به گزارش ایرنا از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، نمایشگاه «به خاطر یک‌مشت دلار» روایتی هنرمندانه از تفرقه‌افکنی‌ها و تجزیه‌طلبی‌های دشمنان این سرزمین در قالب کارتون و کاریکاتور است که به همت انجمن هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه از روز دوشنبه (۱۶ آبان) میزبان علاقه‌مندان و هنرمندان خواهد بود.

در این نمایشگاه ۴۰ اثر در قالب کارتون و کاریکاتور با آثاری از هنرمندانی همچون سیدمسعود شجاعی طباطبایی، سجاد جعفری، سیدمحمدجواد طاهری، عباس گودرزی، فرشاد خسروی، مازیار بیژنی، محمدحسین ساسانی و محمدعلی رجبی به نمایش درخواهد آمد.

نمایشگاه کارتون و کاریکاتور «به خاطر یک‌مشت دلار» از ۱۶ تا ۲۶ آبان ماه به‌ غیراز روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۹ تا ۱۶ در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه واقع در خیابان انقلاب، نبش خیابان بهار جنوبی، جنب بانک تجارت، پلاک ۳۹۹ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

Radio Eram

FREE
VIEW