بلاتکلیفی ورزشی ۸۹ شهرستان در هفته جاری!

بلاتکلیفی ورزشی ۸۹ شهرستان در هفته جاری! تکلیف ۸۹ شهرستان که هفته گذشته با محدودیت و تعطیلی در بخش هایی از ورزش خود مواجه شدند، در هفته جاری مشخص نشد! به گزارش ایسنا، طبق جدول گروه‌های شغلی، مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی نیز در گروه شغلی دو، استخرهای سرپوشیده به عنوان گروه شغلی سه و باشگاه‌های ورزشی ورزش‌های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی به عنوان گروه شغلی چهار تعیین شده‌اند. آذرشهر، جلفا، چاراویماق، عجب شیر، مراغه و مرند از استان آذربایجان شرقی، شهرستان‌های پیرانشهر، ماکو و مهاباد از استان آذربایجان غربی، شهرستان‌های خوانسار، سمیرم، شاهین شهر و میمه، گلپایگان و نجف آباد از استان اصفهان و شهرستان‌های ایوان و دره شهر از استان ایلام، شهرستان‌های دماوند و ورامین از استان تهران، درگز از استان خراسان رضوی، مسجد سلیمان از استان خوزستان، خرمدره از استان زنجان، شاهرود از استان سمنان، استهبان از استان فارس، بانه و بیجار از استان کردستان، بافت، بردسیر، رفسنجان از استان کرمان، اسلام آباد غرب، پاوه و گیلان غرب از استان کرمانشاه، گچساران از استان کهگیلویه و بو..

بلاتکلیفی ورزشی ۸۹ شهرستان در هفته جاری!

بلاتکلیفی ورزشی ۸۹ شهرستان در هفته جاری!

تکلیف ۸۹ شهرستان که هفته گذشته با محدودیت و تعطیلی در بخش هایی از ورزش خود مواجه شدند، در هفته جاری مشخص نشد!

به گزارش ایسنا، طبق جدول گروه‌های شغلی، مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی نیز در گروه شغلی دو، استخرهای سرپوشیده به عنوان گروه شغلی سه و باشگاه‌های ورزشی ورزش‌های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی به عنوان گروه شغلی چهار تعیین شده‌اند.

آذرشهر، جلفا، چاراویماق، عجب شیر، مراغه و مرند از استان آذربایجان شرقی، شهرستان‌های پیرانشهر، ماکو و مهاباد از استان آذربایجان غربی، شهرستان‌های خوانسار، سمیرم، شاهین شهر و میمه، گلپایگان و نجف آباد از استان اصفهان و شهرستان‌های ایوان و دره شهر از استان ایلام، شهرستان‌های دماوند و ورامین از استان تهران، درگز از استان خراسان رضوی، مسجد سلیمان از استان خوزستان، خرمدره از استان زنجان، شاهرود از استان سمنان، استهبان از استان فارس، بانه و بیجار از استان کردستان، بافت، بردسیر، رفسنجان از استان کرمان، اسلام آباد غرب، پاوه و گیلان غرب از استان کرمانشاه، گچساران از استان کهگیلویه و بویراحمد، الیگودرز، پلدختر، دورود و کوهدشت از استان لرستان، دلیجان از استان مرکزی، تویسرکان، رزن و نهاوند از استان همدان، ابرکوه، خاتم و مهریز از استان یزد ۴۳ شهرستانی بودند که در فاز اول مشمول محدودیت در گروه های شغلی دو، سه و چهار شدند.

در ادامه نیز هفته گذشته مقررات سخت‌گیرانه‌ای در ۴۶ شهرستان جدید به ‌ ۴۳ شهرستان قبلی اضافه شد که در گروه‌های شغلی دو، سه و چهار بود و طبق آن در استان آذربایجان شرقی شهرستان‌های اهر، بناب، شبستر و میانه. در آذربایجان غربی اشنویه، بوکان، تکاب، خوی، سلماس و نقده. در استان اصفهان، کاشان، شهرضا و مبارکه. در استان اردبیل، مشکین‌شهر. در استان البرز، نظرآباد. در خراسان جنوبی، شهرستان‌های بیرجند، طبس و قائنات. در استان خراسان رضوی، تربت حیدریه، سبزوار، نیشابور، کاشمر و گناباد. در استان خراسان شمالی، اسفراین. در استان سمنان، شهرستان‌های دامغان، و گرمسار. در استان فارس، شهرستان ممسنی. در استان کردستان شهرستان‌های سقز، سنندج، کامیاران و مریوان. در استان کرمان شهرستان زرند و شهربابک. در کرمانشاه شهرستان‌های جوانرود، سرپل ذهاب و کنگاور. در لرستان، شهرستان دلفان. در استان مازنداران، شهرستان رامسر. در استان مرکزی شهرستان خمین. در همدان شهرستان‌های اسدآباد و کبودرآهنگ و در استان یزد، شهرستان‌های بافق و میبد مشمول محدودیت ورزشی شدند تا اینگونه تعداد شهرستان هایی که هفته گذشته مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی آن ها در گروه شغلی دو، استخرهای سرپوشیده به عنوان گروه شغلی سه و باشگاه‌های ورزشی ورزش‌های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی به عنوان گروه شغلی چهار تعطیل شد به ۸۹ مورد برسد.

هفته گذشته بود که بنابر اعلام سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت و تعطیلی در بخشی از ورزش ۸۹ شهرستان کشور تا پایان هفته گذشته اعمال شد اما در مورد هفته جاری تکلیف فعالیت مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی، استخرهای سرپوشیده، باشگاه‌های ورزشی ورزش‌های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی ۸۹ شهرستان کشور مشخص نشده است!

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW