بلاتکلیفی اسپانسرهای بازی‌های المپیک

بلاتکلیفی اسپانسرهای بازی‌های المپیک در حالی که بازی‌های المپیک به تعویق افتاده است ولی قرارداد اسپانسرهای بازی‌های المپیک هنوز تمدید نشده است و این شرکت‌ها در بلاتکلیفی هستند. به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری رویترز، کمیته برگزاری توکیو ۲۰۲۰ هنوز قرارداد خود را با اسپانسرهای خود تمدید نکرده است. قراردادهایی که در پایان سال جاری منقضی می‌شود. رویترز روز سه شنبه این خبر را به نقل از منابع گزارش داد. برخی از حامیان مالی مقرون به صرفه بودن تمدید قرارداد را که به هزینه‌های اضافی نیاز دارد، رد کردند و خواستار دریافت خسارت هستند. علاوه بر این تعدادی از شرکت‌هایی که قبلا قرارداد امضا کرده‌اند، قبلاً به دلیل شیوع ویروس کرونا با مشکلات مالی روبرو شده‌اند. در همین حال امتناع از حمایت بیشتر از بازی‌ها می‌تواند ضربه سختی به این بازی‌ها بزند و تصمیم گیری نهایی را برای آن‌ها دشوار می‌کند. به گفته این منبع، برگزارکنندگان این بازی‌ها قبلاً توانسته بودند ۳.۱ میلیارد دلار دریافتی تنها از شرکت‌های ژاپنی جذب کنند. قرار بود بازی‌های المپیک توکیو از ۲۴ ژوئیه تا ۹ آگوست سال ۲۰۲۰ برگزار شود. به دلیل ش..

بلاتکلیفی اسپانسرهای بازی‌های المپیک

بلاتکلیفی اسپانسرهای بازی‌های المپیک

در حالی که بازی‌های المپیک به تعویق افتاده است ولی قرارداد اسپانسرهای بازی‌های المپیک هنوز تمدید نشده است و این شرکت‌ها در بلاتکلیفی هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری رویترز، کمیته برگزاری توکیو ۲۰۲۰ هنوز قرارداد خود را با اسپانسرهای خود تمدید نکرده است. قراردادهایی که در پایان سال جاری منقضی می‌شود. رویترز روز سه شنبه این خبر را به نقل از منابع گزارش داد.

برخی از حامیان مالی مقرون به صرفه بودن تمدید قرارداد را که به هزینه‌های اضافی نیاز دارد، رد کردند و خواستار دریافت خسارت هستند. علاوه بر این تعدادی از شرکت‌هایی که قبلا قرارداد امضا کرده‌اند، قبلاً به دلیل شیوع ویروس کرونا با مشکلات مالی روبرو شده‌اند. در همین حال امتناع از حمایت بیشتر از بازی‌ها می‌تواند ضربه سختی به این بازی‌ها بزند و تصمیم گیری نهایی را برای آن‌ها دشوار می‌کند.

به گفته این منبع، برگزارکنندگان این بازی‌ها قبلاً توانسته بودند ۳.۱ میلیارد دلار دریافتی تنها از شرکت‌های ژاپنی جذب کنند.

قرار بود بازی‌های المپیک توکیو از ۲۴ ژوئیه تا ۹ آگوست سال ۲۰۲۰ برگزار شود. به دلیل شیوع ویروس کرونا این مسابقات برای یک سال به تعویق افتاد و از ۲۳ ژوئیه تا ۸ آگوست ۲۰۲۱ برگزار می‌شود. با این‌حال نام بازی های توکیو ۲۰۲۰ حفظ خواهد شد.

انتهای پیام