برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانی جهان اسنوکر با حضور چهره‌های برتر دنیا

برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانی جهان اسنوکر با حضور چهره‌های برتر دنیا رقابت‌های لیگ قهرمانی جهان اسنوکر با حضور چهره‌های برتر دنیا در مارشال آرنا آغاز شد. به گزارش ایسنا، پس از شیوع کرونا مسابقات اکثر رشته‌های ورزشی لغو و به زمان دیگری موکول شد. مسابقات بین‌المللی اسنوکر هم در زمان اولیه شیوع این بیماری لغو و به زمان دیگری موکول شد. اما پس از کنترل این بیماری در انگلستان، اولین رویداد ورزشی که در این کشور و آن هم پشت درهای بسته برگزار شد مسابقات لیگ قهرمانان اسنوکر بود. در این مسابقات ستاره‌هایی از جمله جاد ترامپ، رونی اُ سالیوان، مارک سلبی و نیل رابرتسن حضور داشتند. با برگزاری اولین رقابت رسمی که در خرداد ماه صورت گرفت، فدراسوین جهانی تصمیم گرفت که مسابقات دیگری را برگزار کند و بعد از برگزاری اولین مسابقه، چند مسابقه بین‌المللی دیگر هم برگزار شد. در جدیدترین مسابقات اسنوکر جهانی، ورزشکاران بار دیگر تحت عنوان مسابقات لیگ قهرمانی جهان اسنوکر گرد یک دیگر آمده‌اند. این مسابقات در مارشال آرنا (Marshall Arena) با حضور ۱۲۸ بازیکن در حال پیگیری است. در این رقابت‌ها چهره‌هایی مانند رونی اُ..

برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانی جهان اسنوکر با حضور چهره‌های برتر دنیا

برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانی جهان اسنوکر با حضور چهره‌های برتر دنیا

رقابت‌های لیگ قهرمانی جهان اسنوکر با حضور چهره‌های برتر دنیا در مارشال آرنا آغاز شد.

به گزارش ایسنا، پس از شیوع کرونا مسابقات اکثر رشته‌های ورزشی لغو و به زمان دیگری موکول شد. مسابقات بین‌المللی اسنوکر هم در زمان اولیه شیوع این بیماری لغو و به زمان دیگری موکول شد.

اما پس از کنترل این بیماری در انگلستان، اولین رویداد ورزشی که در این کشور و آن هم پشت درهای بسته برگزار شد مسابقات لیگ قهرمانان اسنوکر بود. در این مسابقات ستاره‌هایی از جمله جاد ترامپ، رونی اُ سالیوان، مارک سلبی و نیل رابرتسن حضور داشتند. با برگزاری اولین رقابت رسمی که در خرداد ماه صورت گرفت، فدراسوین جهانی تصمیم گرفت که مسابقات دیگری را برگزار کند و بعد از برگزاری اولین مسابقه، چند مسابقه بین‌المللی دیگر هم برگزار شد.

در جدیدترین مسابقات اسنوکر جهانی، ورزشکاران بار دیگر تحت عنوان مسابقات لیگ قهرمانی جهان اسنوکر گرد یک دیگر آمده‌اند. این مسابقات در مارشال آرنا (Marshall Arena) با حضور ۱۲۸ بازیکن در حال پیگیری است. در این رقابت‌ها چهره‌هایی مانند رونی اُ سالیوان، جاد ترامپ، نیل رابرتسون و مارک سلبی حضور دارند و قرار است با یکدیگر برای کسب عنوان قهرمانی مسابقه دهند. این رقابت‌ها از ۱۳ سپتامبر (۲۳ خرداد) آغاز شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند این رقابت‌ها را به صورت رایگان و آنلاین تماشا کنند. قهرمان این رقابت‌ها می‌تواند ۲۰ هزار پوند را به خانه ببرد. هم‌چنین نفر دوم این رقابت‌ها ۱۰ هزار پوند را کسب خواهد کرد.

انتهای پیام