برگزاری تور ۱.۵ میلیون دلاری شطرنج توسط کارلسن

برگزاری تور ۱.۵ میلیون دلاری شطرنج توسط کارلسن قرار است تور ۱.۵ میلیون دلاری شطرنج توسط کارلسن برگزار شود که بسیاری معتقد اند که این رقابت ها بسیار جذاب خواهد بود. به گزارش ایسنا، باتوجه به شیوع کرونا، شطرنج تنها رشته ای بود که رقابتهای خود را با کیفیت بسیار بالا و جدی دنبال کرد. رشته شطرنج این قابلیت را داشت که به صورت مجازی رقابتهای خود را دنبال کند. علاقه و استقبال زیاد طرفداران شطرنج و گردهمایی بازیکنان بزرگ باعث شد تنور رقابت های آنلاین بسیار داغ شود. در اوایل شیوع کرونا مگنوس کارلسن، نفر اول شطرنج دنیا، تور مسابقات یک میلیون دلاری به راه انداخت که با استقبال بی نظیر همراه بود. البته رقابتهای آنلاین خالی از اشکال نیست چرا که قطعی سرور و لیز خوردن موس از مهم ترین ایراداتی است که هنوز هم در مسابقات مهم رخ می دهد. در جدید ترین رقابت قرار است تور ۱.۵ میلیون دلاری شطرنج به همت سایت چس ۲۴ و مگنوس کارلسن برگزار شود. قرار است این تور با ۱۰ تورنمنت آنلاین و جذاب با حضور چهره های برتر شطرنج دنیا برگزار شود. این مسابقات اواخر نوامبر (اوایل آذر) آغاز شده و تا ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت. قرار ا..

برگزاری تور ۱.۵ میلیون دلاری شطرنج توسط کارلسن

برگزاری تور ۱.۵ میلیون دلاری شطرنج توسط کارلسن

قرار است تور ۱.۵ میلیون دلاری شطرنج توسط کارلسن برگزار شود که بسیاری معتقد اند که این رقابت ها بسیار جذاب خواهد بود.

به گزارش ایسنا، باتوجه به شیوع کرونا، شطرنج تنها رشته ای بود که رقابتهای خود را با کیفیت بسیار بالا و جدی دنبال کرد. رشته شطرنج این قابلیت را داشت که به صورت مجازی رقابتهای خود را دنبال کند. علاقه و استقبال زیاد طرفداران شطرنج و گردهمایی بازیکنان بزرگ باعث شد تنور رقابت های آنلاین بسیار داغ شود.
در اوایل شیوع کرونا مگنوس کارلسن، نفر اول شطرنج دنیا، تور مسابقات یک میلیون دلاری به راه انداخت که با استقبال بی نظیر همراه بود. البته رقابتهای آنلاین خالی از اشکال نیست چرا که قطعی سرور و لیز خوردن موس از مهم ترین ایراداتی است که هنوز هم در مسابقات مهم رخ می دهد.
در جدید ترین رقابت قرار است تور ۱.۵ میلیون دلاری شطرنج به همت سایت چس ۲۴ و مگنوس کارلسن برگزار شود. قرار است این تور با ۱۰ تورنمنت آنلاین و جذاب با حضور چهره های برتر شطرنج دنیا برگزار شود. این مسابقات اواخر نوامبر (اوایل آذر) آغاز شده و تا ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت.
قرار است در طول ۱۱ ماه ۱۰ رقابت بسیار دیدنی و جذاب پیگیری شود.
مدیر برگزار کننده این تور اعلام کرد: تور جدید از ۲۲ نوامبر آغاز می شود و این رقابتها بزرگتر و بهتر از مدل قبلی خود یعنی تور یک میلیون دلاری شطرنج مگنوس کارلسن خواهد بود.
انتهای پیام