برگزاری آنلاین تمامی دوره‌ها در دانشگاه کارولینای شرقی

برگزاری آنلاین تمامی دوره‌ها در دانشگاه کارولینای شرقی دانشگاه کارولینای شرقی اعلام کرد که با توجه به شیوع کرونا ویروس، تمامی دوره‌های کارشناسی خود را به صورت آنلاین برگزار می‌کند. به گرارش ایسنا به نقل از ویتن، ترم پاییز دانشگاه کارولینای شرقی از چهارشنبه ۲۶ اوت آغاز می‌شود و این دانشگاه اعلام کرد که با توجه به ادامه شیوع کروناویروس، تمامی کلاس‌های دوره کارشناسی ترم پاییز خود را به صورت آنلاین برگزار خواهد کرد. "ران میچلسون"(Ron Mitchelson) رئیس موقت دانشگاه کارولینای شمالی در بیانیه‌ای گفت: اتخاذ این تصمیم که کلاس‌های ترم پاییز به صورت آنلاین برگزار شود، آسان نبود. ما معتقدیم که این، بهترین تصمیم برای رفاه جامعه دانشگاهی ماست. وی ادامه داد، من معتقدم که ما به ماموریت خود که موفقیت دانشجویی و منطقه‌ای است، دست می‌یابیم. دانشگاه کارولینا شمالی پرچمدار آموزش از راه دور در سطح ملی است و این ویژگی به اتخاذ این تصمیم کمک کرده است. قرار است دانشگاه کارولینا شمالی با دانشجویان بین‌المللی، دانشجویان ورزشکار و موارد استثنا که در نظر دارند در خوابگاه دانشگاه زندگی کنند، همکاری کند. این د..

برگزاری آنلاین تمامی دوره‌ها در دانشگاه کارولینای شرقی

برگزاری آنلاین تمامی دوره‌ها در دانشگاه کارولینای شرقی

دانشگاه کارولینای شرقی اعلام کرد که با توجه به شیوع کرونا ویروس، تمامی دوره‌های کارشناسی خود را به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

به گرارش ایسنا به نقل از ویتن، ترم پاییز دانشگاه کارولینای شرقی از چهارشنبه ۲۶ اوت آغاز می‌شود و این دانشگاه اعلام کرد که با توجه به ادامه شیوع کروناویروس، تمامی کلاس‌های دوره کارشناسی ترم پاییز خود را به صورت آنلاین برگزار خواهد کرد.

"ران میچلسون"(Ron Mitchelson) رئیس موقت دانشگاه کارولینای شمالی در بیانیه‌ای گفت: اتخاذ این تصمیم که کلاس‌های ترم پاییز به صورت آنلاین برگزار شود، آسان نبود. ما معتقدیم که این، بهترین تصمیم برای رفاه جامعه دانشگاهی ماست.

وی ادامه داد، من معتقدم که ما به ماموریت خود که موفقیت دانشجویی و منطقه‌ای است، دست می‌یابیم.

دانشگاه کارولینا شمالی پرچمدار آموزش از راه دور در سطح ملی است و این ویژگی به اتخاذ این تصمیم کمک کرده است.

قرار است دانشگاه کارولینا شمالی با دانشجویان بین‌المللی، دانشجویان ورزشکار و موارد استثنا که در نظر دارند در خوابگاه دانشگاه زندگی کنند، همکاری کند.

این دانشگاه همچنین اعلام کرده که برای مسکن و غذا دانشجویان بازپرداخت های قابل توجهی ارائه خواهد داد.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW