برهانی: بازی جلوی مس رفسنجان سخت بود/ امیدوارم هوادران را خوشحال کنیم

برهانی: بازی جلوی مس رفسنجان سخت بود/ امیدوارم هوادران را خوشحال کنیم مربی تیم استقلال می‌گوید تیمش مقابل مس رفسنجان عملکرد خوبی به نمایش گذاشت. به گزارش ایسنا، آرش برهانی مربی تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی تیمش مقابل مس رفسنجان در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر گفت: یک بازی خیلی خوب را انجام دادیم و در غیاب برخی بازیکنان، عملکرد خوبی داشتیم. به هواداران این پیروزی را تبریک می‌گویم و امیدوارم که بتوانیم امسال، مثل امروز خوشحالشان کنیم. او ادامه داد: مس رفسنجان تیم خیلی خوبی بود و برای ما بازی جلوی این تیم سخت بود. خدا را شکر توانستیم مقابل این تیم موفق ظاهر شویم. ما بعد از ۴ سال اولین بازی خود را با پیروزی شروع کردیم و به بازیکنان تیم خسته نباشید می‌گویم. انتهای پیام

برهانی: بازی جلوی مس رفسنجان سخت بود/ امیدوارم هوادران را خوشحال کنیم

برهانی: بازی جلوی مس رفسنجان سخت بود/ امیدوارم هوادران را خوشحال کنیم

مربی تیم استقلال می‌گوید تیمش مقابل مس رفسنجان عملکرد خوبی به نمایش گذاشت.

به گزارش ایسنا، آرش برهانی مربی تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی تیمش مقابل مس رفسنجان در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر گفت: یک بازی خیلی خوب را انجام دادیم و در غیاب برخی بازیکنان، عملکرد خوبی داشتیم. به هواداران این پیروزی را تبریک می‌گویم و امیدوارم که بتوانیم امسال، مثل امروز خوشحالشان کنیم.

او ادامه داد: مس رفسنجان تیم خیلی خوبی بود و برای ما بازی جلوی این تیم سخت بود. خدا را شکر توانستیم مقابل این تیم موفق ظاهر شویم. ما بعد از ۴ سال اولین بازی خود را با پیروزی شروع کردیم و به بازیکنان تیم خسته نباشید می‌گویم.

انتهای پیام