خانه / برنامه چشم انداز – ایران اینترنشنال

برنامه چشم انداز – ایران اینترنشنال

چشم انداز: مجوز پنتاگون برای استقرار نیروهای آمریکایی درعربستان/ عملکرد شورای ملی ایرانیان آمریکا

در این برنامه همراه با منصور فرهنگ و جعفر هاشمی به صدور مجوز پنتاگون برای استقرار نیروهای جدید آمریکایی در عربستان سعودی پرداختیم. در نیمه دوم برنامه هم با شروان فشندی و احسان زاهدانی عملکرد شورای ملی ایرانیان آمریکا (نایاک) را بررسی کردیم.

بیشتر خواندن

چشم انداز: توقیف دو کشتی تحت مدیریت بریتانیا از سوی سپاه / فراخوان محمد خاتمی به مشارکت در انتخابات

در این برنامه همراه با فرزانه روستایی و حسین علیزاده به توقیف دو کشتی تحت مدیریت بریتانیا از سوی سپاه در خلیج فارس پرداختیم. در نیمه دوم برنامه هم با علیرضا نامور حقیقی و علیرضا کیانی فراخوان محمد خاتمی به مشارکت در انتخابات آینده مجلس را بررسی کردیم.

بیشتر خواندن

چشم‌انداز زنان: آیا اجباری بودن حجاب در قرآن آمده؟ / نگاهی به زندگی سیاسی آنگلا مرکل

چهل سال از انقلاب ۵۷ و اجباری شدن حجاب در ایران می گذرد و حکومت با استفاده از هر ابزاری در این چهار دهه سعی کرده با آن چیزی که بد حجابی و بی حجابی می نامد مبارزه کند. مبارزه ای که به نظر می رسد هر روز ابعاد تازه ای به خودش می‌گیرد و در بخش انتهایی برنامه آنگلا …

بیشتر خواندن

چشم‌انداز: سخنان روحانی درباره اعلام شروط برای مذاکره / پیشنهاد عراق برای برپایی کنفرانس منطقه‌ای

در این برنامه همراه با مهدی نوربخش و فرهاد رضایی به تازه‌ترین سخنان حسن روحانی درباره تنش با آمریکا و اعلام شروط برای مذاکره پرداختیم. در نیمه دوم برنامه هم با حسام دست پیش و حسن هاشمیان کنفرانس مشترک موگرینی و وزیر خارجه عراق و پیشنهاد عراق برای برپایی کنفرانس منطقه‌ای با موضوع ایران را بررسی کردیم.

بیشتر خواندن

چشم‌انداز: صدور حکم ۲ سال زندان برای محمد رضا خاتمی / خرید سیستم دفاعی اس ۴۰۰ ترکیه از روسیه

در این برنامه همراه با احمد پورمندی و محمد صادق جوادی‌حصار به صدور حکم ۲ سال زندان برای محمد رضا خاتمی که گفته بود در انتخابات ۸۸ تقلب شده، پرداختیم. در نیمه دوم برنامه هم با هوشنگ حسن یاری و مهمت کوچ خرید سیستم دفاعی اس ۴۰۰ ترکیه از روسیه را بررسی کردیم.

بیشتر خواندن

چشم‌انداز: سخنان حسن نصرالله، رهبر حزب الله لبنان در مورد تحولات منطقه

در این برنامه همراه با حسن هاشمیان و غسان عاشور به بررسی سخنان اخیر حسن نصرالله، رهبر حزب الله لبنان در مورد تحولات منطقه پرداختیم. در نیمه دوم برنامه هم با آرش صالح و بختیار علیار حملات اخیر حکومت ایران به مراکز گروههای مخالف کرد در خاک عراق را بررسی کردیم.

بیشتر خواندن

چشم‌انداز: کوی دانشگاه ۷۸، زنان و جنبش دانشجویی

بیست سال از حادثه کوی دانشگاه تهران می‌گذرد، موضوعی که هنوز هم همه ابهامات آن برطرف نشده . دانشجویانی که به توقیف روزنامه سلام معترض بودند، با برخورد خشن نیروهای امنیتی روبرو شدند. در این میان نقش زنان چه بود و چرا حالا بعد از بیست سال هم، بیشتر روایت‌ها از آن روز، آنطور که برخی فعالین حقوق زنان می‌گویند …

بیشتر خواندن

چشم‌انداز: کوی دانشگاه ۷۸، زنان و جنبش دانشجویی / مذاکرات صلح و نگرانی‌های زنان افغانستان

بیست سال از حادثه کوی دانشگاه تهران می‌گذرد، موضوعی که هنوز هم همه ابهامات آن برطرف نشده . دانشجویانی که به توقیف روزنامه سلام معترض بودند، با برخورد خشن نیروهای امنیتی روبرو شدند. در این میان نقش زنان چه بود و چرا حالا بعد از بیست سال هم، بیشتر روایت ها از آن روز، آنطور که برخی فعالین حقوق زنان …

بیشتر خواندن

چشم‌انداز: کاهش تعهدات هسته ای ایران در برجام؛ خرید سامانه موشکی اس ۴۰۰ ترکیه از روسیه

در این برنامه همراه با علیرضا نامور حقیقی و مهدی جلالی تهرانی نگاهی داشتیم به کاهش تعهدات هسته ای ایران در برجام. در نیمه دوم برنامه هم همراه با کامران متین و حسین آقائی به خرید سامانه موشکی اس ۴۰۰ ترکیه از روسیه که به تنش میان آنکارا و واشنگتن منجر شده پرداختیم.

بیشتر خواندن

چشم انداز: بیستمین سالروز حمله به کوی دانشگاه تهران

در این برنامه همراه با احمد باطبی، اکبر عطری، سعید درخشندی و رضا انصاری راد نگاهی داشتیم به بیستمین سالروز حمله به کوی دانشگاه تهران در ۱۸ تیر ماه ۱۳۷۸.

بیشتر خواندن

چشم انداز: افزایش سطح غنی‌سازی اورانیوم توسط ایران / تلاش برای پلمب خانه‌ سالمندان بهائی در کرج

در این برنامه همراه با فرهاد رضایی و سینا عضدی نگاهی داشتیم به افزایش سطح غنی‌سازی اورانیوم توسط ایران. در نیمه دوم برنامه هم همراه با شاهین صادق زاده میلانی و حسین قاضیان به تلاش برای پلمب خانه‌ سالمندان بهائی در کرج پرداختیم.

بیشتر خواندن

چشم‌انداز: توقیف نفتکش ایران از سوی بریتانیا

در این برنامه همراه با افشین شاهی و سعید باقری نگاهی داشتیم به توقیف نفتکش ایران از سوی بریتانیا. در نیمه دوم برنامه هم همراه با رضا تقی زاده و فرزانه روستائی نگاهی انداختیم به درخواست آمریکا برای برگزاری نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی.

بیشتر خواندن

چشم‌انداز زنان: دیه زن و مرد برابر شد؟؛ زنان، بعد از داعش

ماده ۵۵۰ قانون مجازات اسلامی به صراحت می‌گوید دیه قتل زن، نصف دیه مرد است. اما خبری که در روزهای گذشته منتشر شده می‌گوید،‌ دیه زنان و مردان برابر شده است. | در بخش دوم؛ موضوع حجاب دوباره در هفته‌های گذشته خبرساز شده ، هم در ایران و هم خارج از مرزهای آن

بیشتر خواندن

چشم‌انداز: اظهارات سخنگوی دستگاه قضایی در مورد عدم وجود زندانی سیاسی در ایران / نشست اخیر اوپک

در این برنامه همراه با رها بحرینی و حسین ترکاشوند نگاهی داشتیم به اظهارات اخیر سخنگوی دستگاه قضایی ایران که گفته است در ایران زندانی سیاسی وجود ندارد. در نیمه دوم برنامه همراه با حسین ابن یوسف و بهزاد احمدی‌نیا نگاهی انداختیم به نشست اخیر اوپک.

بیشتر خواندن

چشم‌انداز: آینده اینستکس با ایران / نقش اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده مجلس ایران

در این برنامه همراه با آرش آزرمی و سارا بازوبندی نگاهی داشتیم به آینده سازوکار ویژه مالی اتحادیه اروپا با ایران. در نیمه دوم برنامه همراه با محمد رهبر و صادق زیباکلام نگاهی انداختیم به نقش اصلاح طلبان در انتخابات آینده مجلس ایران.

بیشتر خواندن

چشم‌انداز: نامه ۱۴ نفر فعال مدنی برای استعفای رهبر جمهوری اسلامی / نشست گروه ۲۰ در ژاپن

در این برنامه همراه با جواد لعل محمدی، محمد حسین سپهری و حسین لاجوردی نگاهی داشتیم به درخواست ۱۴ فعال مدنی برای استعفای رهبر جمهوری اسلامی. در نیمه دوم برنامه همراه با فریدون خاوند و رسول نفیسی نگاهی انداختیم به نشست گروه ۲۰ در ژاپن.

بیشتر خواندن

چشم‌انداز: نقش گروه‌های نیابتی در تنش ایران و آمریکا

در این برنامه همراه با علیرضا نوری‌زاده و حسام دست‌پیش نگاهی داشتیم به ظهور و افول داعش در سالگرد اعلام خلافت این گروه. در نیمه دوم برنامه همراه با علیرضا نوری زاده و عباس ولی نگاهی انداختیم به گروه های نیابتی و نقشی که در تنش میان ایران و آمریکا ایفا می کنند

بیشتر خواندن

چشم‌انداز: رئیسی و حقوق زنان | گشت ارشاد و خشونت علیه زنان | نقش زنان در تکنولوژی

ابراهیم رئیسی، با برخی زنان که گفته شده نخبگان و فعالین حقوق زنان بوده‌اند دیداری داشته است. آیا به گفته او ، برنامه‌هایی ویژه در زمینه حقوق زنان در راه است؟ همزمان و با شروع فصل تابستان، فیلم‌های برخورد با زنان به دلیل نوع پوشش خود در خیابان‌ها واکنش‌های زیادی داشته. این در حالی است که مقاومت زنان هم برای …

بیشتر خواندن

چشم‌انداز: اثر تحریم‌های اقتصادی و مالی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران بر زندگی شهروندان

در این برنامه همراه با جمشید اسدی و فریدون خاوند نگاهی داشتیم به اثر تحریم‌های اقتصادی و مالی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران بر زندگی شهروندان

بیشتر خواندن

چشم‌انداز: افت بازرگانی ایران و چین | نشست آتی صلح افغانستان و سفر اشرف غنی به بریتانیا و پاکستان

در این برنامه همراه با کامران دادخواه و جمشید دامویی نگاهی داشتیم به افت بازرگانی ایران و چین و همچنین نشست آتی صلح افغانستان با حضور نمایندگان طالبان در قطر و سفر اشرف غنی به بریتانیا و پاکستان با حضور تمیم عاصی و شیوا شرق

بیشتر خواندن
Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super