برنامه هفته‌ نخست لیگ والیبال به شیوه متمرکز

برنامه هفته‌ نخست لیگ والیبال به شیوه متمرکز کمیته مسابقات فدراسیون والیبال برنامه هفته نخست دور رفت لیگ‌ والیبال به شیوه‌ متمرکز را اعلام‌کرد. به گزارش ایسنا، ادامه رقابت‌های دور رفت لیگ برتر والیبال ایران در حالی از ۱۸ آبان ماه پیگیری می‌شود که طبق تصمیم باشگاه‌ها و فدراسیون باقی مسابقات دور رفت به صورت متمرکز و در تهران پیگیری خواهد شد از این رو، کمیته مسابقات فدراسیون برنامه بازی‌های هفته نخست به شیوه ‌متمرکز را اعلام‌ کرد. به این ترتیب بازی‌های هفته نخست به صورت متمرکز در روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد که در حساس‌ترین دیدارها، روز یکشنبه فولاد سیرجان با شهداب یزد، روز سه‌شنبه شهداب یزد با سپاهان اصفهان، در روز پنج‌شنبه هم شهرداری گنبد با هراز آمل و سایپای تهران با شهداب یزد دیدار می‌کنند. بر خلاف ادوار گذشته لیگ‌ که اکثر بازی‌ها به صورت همزمان و در ساعت‌های ۱۶ یا ۱۷ برگزار می‌شدند، در این شیوه بازی‌ها در سه ساعت ۱۱ صبح، ۱۴ بعد از ظهر و ۱۷ عصر در دو سالن خانه والیبال تهران و سالن فدراسیون ‌والیبال پیگیری خواهند شد. برنامه کامل بازی‌های هفته نخست..

برنامه هفته‌ نخست لیگ والیبال به شیوه متمرکز

برنامه هفته‌ نخست لیگ والیبال به شیوه متمرکز

کمیته مسابقات فدراسیون والیبال برنامه هفته نخست دور رفت لیگ‌ والیبال به شیوه‌ متمرکز را اعلام‌کرد.

به گزارش ایسنا، ادامه رقابت‌های دور رفت لیگ برتر والیبال ایران در حالی از ۱۸ آبان ماه پیگیری می‌شود که طبق تصمیم باشگاه‌ها و فدراسیون باقی مسابقات دور رفت به صورت متمرکز و در تهران پیگیری خواهد شد از این رو، کمیته مسابقات فدراسیون برنامه بازی‌های هفته نخست به شیوه ‌متمرکز را اعلام‌ کرد.

به این ترتیب بازی‌های هفته نخست به صورت متمرکز در روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد که در حساس‌ترین دیدارها، روز یکشنبه فولاد سیرجان با شهداب یزد، روز سه‌شنبه شهداب یزد با سپاهان اصفهان، در روز پنج‌شنبه هم شهرداری گنبد با هراز آمل و سایپای تهران با شهداب یزد دیدار می‌کنند.

بر خلاف ادوار گذشته لیگ‌ که اکثر بازی‌ها به صورت همزمان و در ساعت‌های ۱۶ یا ۱۷ برگزار می‌شدند، در این شیوه بازی‌ها در سه ساعت ۱۱ صبح، ۱۴ بعد از ظهر و ۱۷ عصر در دو سالن خانه والیبال تهران و سالن فدراسیون ‌والیبال پیگیری خواهند شد.

برنامه کامل بازی‌های هفته نخست در شیوه متمرکز، به شرح تصویر زیر است:

انتهای پیام