برد دشوار لیورپول برابر وستهام

برد دشوار لیورپول برابر وستهام لیورپول توانست در خانه به زحمت وستهام سخت کوش را دو بر یک شکست دهد. به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای هفته جاری لیگ برتر انگلیس یک دیدار برگزار شد که در آن لیورپول در خانه به دیدار وستهام رفت که در دو هفته قبل تیم های تاتنهام و منچسترسیتی را متوقف کرده بود. هر چند لیورپول ابتدا دروازه خودی را باز شده دید ولی در ادامه و در همان نیمه نخست محمد صلاح مصری از روی نقطه پنالتی برای تیمش گلزنی کرد. در نیمه دوم لیورپول سراپا حمله شد و حتی یک بار نیز به گل رسید که VAR آن را مردود اعلام کرد. با این حال دیگو یوتا پرتغالی خرید جدید لیورپول بار دیگر ارزش های خود را نشان داد و توانست گل دوم و برتری بخش تیمش را به ثمر رساند. سایر دیدارهای این هفته یکشنبه شب برگزار می‌شود که در یکی از بازی‌ها تاتنهام برابر برایتون بازی خواهد کرد. انتهای پیام

برد دشوار لیورپول برابر وستهام

لیورپول توانست در خانه به زحمت وستهام سخت کوش را دو بر یک شکست دهد.

به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای هفته جاری لیگ برتر انگلیس یک دیدار برگزار شد که در آن لیورپول در خانه به دیدار وستهام رفت که در دو هفته قبل تیم های تاتنهام و منچسترسیتی را متوقف کرده بود.

هر چند لیورپول ابتدا دروازه خودی را باز شده دید ولی در ادامه و در همان نیمه نخست محمد صلاح مصری از روی نقطه پنالتی برای تیمش گلزنی کرد.

در نیمه دوم لیورپول سراپا حمله شد و حتی یک بار نیز به گل رسید که VAR آن را مردود اعلام کرد.

با این حال دیگو یوتا پرتغالی خرید جدید لیورپول بار دیگر ارزش های خود را نشان داد و توانست گل دوم و برتری بخش تیمش را به ثمر رساند.

سایر دیدارهای این هفته یکشنبه شب برگزار می‌شود که در یکی از بازی‌ها تاتنهام برابر برایتون بازی خواهد کرد.

انتهای پیام