برتری مس مقابل فولاد و زغال سنگ مقابل فراز در لیگ برتر هندبال

برتری مس مقابل فولاد و زغال سنگ مقابل فراز در لیگ برتر هندبال در چهارمین روز از رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان تیم‌های مس کرمان و زغال سنگ طبس به برتری رسیدند. به گزارش ایسنا، چهارمین روز از رقابت‌های لیگ برتر هندبال پیگیری شد و در این روز ۶ تیم حاضر در گروه B به مصاف هم رفتند. حساس ترین دیدار امروز میان دو تیم مس کرمان قهرمان فصل قبل لیگ برتر هندبال و فولاد مبارکه سپاهان بود. این بازی پایاپای در نهایت با نتیجه ۲۱ بر ۱۹ به سود تیم مس کرمان به پایان رسید. این بازی از شبکه ورزش به روی آنتن رفت. دو تیم کیمیا کاشت کردستان و پرواز هوانیروز که برای این دوره به لیگ برتر هندبال اضافه شده اند به مصاف هم رفتند. این بازی با درگیری‌های زیادی همراه بود که در نهایت این بازی با حساب ۲۲ بر ۲۲ به تساوی رسید. آخرین بازی امروز میان دو تیم فراز بام خائیز دهدشت و زغال سنگ طبس بود که تیم زغال سنگ طبس در نهایت توانست با نتیجه 26 بر 22 به برتری برسد. *رده‌بندی تیم‌ها تا پایان روز سوم رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان: گروه A : ذوب آهن اصفهان (۲ بازی) ۴ امتیاز نیروی زمینی شهید شاملی کازرون (یک بازی) ۲ ا..

برتری مس مقابل فولاد و زغال سنگ مقابل فراز در لیگ برتر هندبال

برتری مس مقابل فولاد و زغال سنگ مقابل فراز در لیگ برتر هندبال

در چهارمین روز از رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان تیم‌های مس کرمان و زغال سنگ طبس به برتری رسیدند.

به گزارش ایسنا، چهارمین روز از رقابت‌های لیگ برتر هندبال پیگیری شد و در این روز ۶ تیم حاضر در گروه B به مصاف هم رفتند. حساس ترین دیدار امروز میان دو تیم مس کرمان قهرمان فصل قبل لیگ برتر هندبال و فولاد مبارکه سپاهان بود. این بازی پایاپای در نهایت با نتیجه ۲۱ بر ۱۹ به سود تیم مس کرمان به پایان رسید. این بازی از شبکه ورزش به روی آنتن رفت.

دو تیم کیمیا کاشت کردستان و پرواز هوانیروز که برای این دوره به لیگ برتر هندبال اضافه شده اند به مصاف هم رفتند. این بازی با درگیری‌های زیادی همراه بود که در نهایت این بازی با حساب ۲۲ بر ۲۲ به تساوی رسید.

آخرین بازی امروز میان دو تیم فراز بام خائیز دهدشت و زغال سنگ طبس بود که تیم زغال سنگ طبس در نهایت توانست با نتیجه 26 بر 22 به برتری برسد.

*رده‌بندی تیم‌ها تا پایان روز سوم رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان:

گروه A :

ذوب آهن اصفهان (۲ بازی) ۴ امتیاز

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون (یک بازی) ۲ امتیاز

پاس ناجا قم (۲ بازی) ۲ امتیاز

ستارگان دشتستان (غایب) صفر امتیاز

نفت و گاز گچساران (یک بازی) صفر امتیاز

پرسپولیس بهبهان ( ۲بازی) صفر امتیاز

گروه B:

مس کرمان (۲ بازی) ۴ امتیاز

زغال سنگ طبس (۲ بازی) ۴ امتیاز

فراز بام خائیز دهدشت (۲ بازی) ۲ امتیاز

پرواز هوانیروز (۲ بازی) یک امتیاز

کیمیا کاشت کردستان (۲ بازی) یک امتیاز

فولاد سپاهان اصفهان (۲ بازی) صفر امتیاز

نتایج مسابقات روز سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ گروه B:

پرواز هوانیروز ۲۲ – کیمیا کاشت کردستان ۲۲

زغال سنگ طبس ۲۶ – فراز بام خائیز دهدشت ۲۲

مس کرمان ۲۱ – فولاد سپاهان اصفهان ۱۹

برنامه روز چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ گروه A:

نفت و گاز گچساران – پاس ناجا قم

پرسپولیس بهبهان – ستارگان دشتستان

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون – ذوب آهن اصفهان

انتهای پیام