برتری مس مقابل فرازبام در لیگ ‌برتر هندبال

برتری مس مقابل فرازبام در لیگ ‌برتر هندبال عکس تزیینی است. تیم هندبال مس کرمان در جریان مسابقات لیگ برتر مقابل فراز بام به برتری رسید. به گزارش ایسنا، در جریان رقابت‌های لیگ برتر هندبال دو تیم مس کرمان و فرازبام خائیز دهدشت به مصاف هم رفتند. این دیدار پایاپای و پربرخورد با حساب ۲۴ بر ۲۲ به سود مس کرمان به پایان رسید. تیم فراز بام خائیز دهدشت با دو امتیاز در رده سوم و تیم مس کرمان به ۶ امتیاز در نخست جدول گروه دوم این رقابت‌ها قرار دارند. مس کرمان توانست هر سه بازی این مرحله را با برتری پشت سر بگذارد. دور نخست مرحله اول لیگ برتر هندبال مردان از شنبه با حضور ۱۲ تیم در دو گروه آغاز شد و امروز با دیدار کیمیا کاشت و زغال سنگ در ساعت ۱۸:۳۰ به اتمام خواهد رسید. انتهای پیام

برتری مس مقابل فرازبام در لیگ ‌برتر هندبال

برتری مس مقابل فرازبام در لیگ ‌برتر هندبال
عکس تزیینی است.

تیم هندبال مس کرمان در جریان مسابقات لیگ برتر مقابل فراز بام به برتری رسید.

به گزارش ایسنا، در جریان رقابت‌های لیگ برتر هندبال دو تیم مس کرمان و فرازبام خائیز دهدشت به مصاف هم رفتند. این دیدار پایاپای و پربرخورد با حساب ۲۴ بر ۲۲ به سود مس کرمان به پایان رسید. تیم فراز بام خائیز دهدشت با دو امتیاز در رده سوم و تیم مس کرمان به ۶ امتیاز در نخست جدول گروه دوم این رقابت‌ها قرار دارند. مس کرمان توانست هر سه بازی این مرحله را با برتری پشت سر بگذارد.

دور نخست مرحله اول لیگ برتر هندبال مردان از شنبه با حضور ۱۲ تیم در دو گروه آغاز شد و امروز با دیدار کیمیا کاشت و زغال سنگ در ساعت ۱۸:۳۰ به اتمام خواهد رسید.

انتهای پیام