برترین تصویر نجومی سال انتخاب شد

برترین تصویر نجومی سال انتخاب شد تصاویر خیره‌کننده کهکشان "آندرومدا" رتبه نخست رقابت سالیانه عکاسی نجومی "رصدخانه سلطنتی گرینویچ" را کسب کرد. به گزارش ایسنا به نقل از دیلی‌میل، مسابقه عکاسی نجومی "Insight Investment" که هر سال توسط "رصدخانه سلطنتی گرینویچ"(Royal Observatory Greenwich) برگزار می‌شود، یکی از برترین رقابت‌های عکاسی نجومی در جهان است. امسال نیز بیش از پنج هزار نفر از شش قاره در این رقابت سالیانه شرکت کردند. در این مسابقه که دوازدهمین دوره خود را گذراند، عکس‌های برنده در موزه ملی دریانوردی لندن به نمایش درمی‌آید. "نیکلاس لفادو" عکاس فرانسوی، هزاران عکاس آماتور و حرفه‌ای از سراسر جهان را شکست داد تا برنده این رویداد عکاسی نجومی شود. عکاس برنده رقابت که ۱۰ هزار دریافت کرد، این افتخار را به دست آورد که در تاریخ ۲۳ اکتبر سال جاری، عکس او در موزه ملی دریانوردی لندن به نمایش درآید. عکس ثبت شده توسط "نیکلاس لفادو" مربوط به کهکشان آندرومدا است و به این دلیل انتخاب شده که داوران معتقدند در این تصویر آندرومدا نزدیک ما دیده می‌شود، با وجود اینکه چندین سال نوری از ما فاصله دارد...

برترین تصویر نجومی سال انتخاب شد

برترین تصویر نجومی سال انتخاب شد

تصاویر خیره‌کننده کهکشان "آندرومدا" رتبه نخست رقابت سالیانه عکاسی نجومی "رصدخانه سلطنتی گرینویچ" را کسب کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی‌میل، مسابقه عکاسی نجومی "Insight Investment" که هر سال توسط "رصدخانه سلطنتی گرینویچ"(Royal Observatory Greenwich) برگزار می‌شود، یکی از برترین رقابت‌های عکاسی نجومی در جهان است.

امسال نیز بیش از پنج هزار نفر از شش قاره در این رقابت سالیانه شرکت کردند. در این مسابقه که دوازدهمین دوره خود را گذراند، عکس‌های برنده در موزه ملی دریانوردی لندن به نمایش درمی‌آید.

"نیکلاس لفادو" عکاس فرانسوی، هزاران عکاس آماتور و حرفه‌ای از سراسر جهان را شکست داد تا برنده این رویداد عکاسی نجومی شود.

عکاس برنده رقابت که ۱۰ هزار دریافت کرد، این افتخار را به دست آورد که در تاریخ ۲۳ اکتبر سال جاری، عکس او در موزه ملی دریانوردی لندن به نمایش درآید.

عکس ثبت شده توسط "نیکلاس لفادو" مربوط به کهکشان آندرومدا است و به این دلیل انتخاب شده که داوران معتقدند در این تصویر آندرومدا نزدیک ما دیده می‌شود، با وجود اینکه چندین سال نوری از ما فاصله دارد.

در زیر مابقی تصاویر شرکت کننده در این رقابت را می بینید:

انتهای پیام