بدبیاری‌های اتلتیکومادرید ادامه دارد

بدبیاری‌های اتلتیکومادرید ادامه دارد یکی دیگر از بازیکنان اتلتیکومادرید در آستانه نخستین بازی این تیم در لالیگا به کووید ۱۹ مبتلا شد. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، اتلتیکومادرید نسبت به ویروس کرونا خوش شانس نبوده است. باشگاه روخی بلانکو امروز (سه‌شنبه) تصمیم گرفت تمرینات را لغو کند چون در انتظار پاسخ آزمایش PCR بود. در نهایت یکی از تست‌ها مثبت اعلام شد. خوسه خیمنس به کووید ۱۹ مبتلا شده است. بازیکن اروگوئه‌ای اکنون در قرنطینه به سر می‌برد. بقیه بازیکنان به صورت انفرادی تمرین خواهند کرد. دوشنبه مدافع اتلتیکو اعلام کرد که علائم کرونا را دارد و به همین خاطر با دیگر اعضای گروه تمرین نکرد. بر اساس پروتکل، تست گرفته شد و پاسخ تست این بازیکن مثبت اعلام شد. پیش از این لودی، کورئا، ورسالیکو، کاستا، آریاس و دیگو سیمئونه به کووید ۱۹ مبتلا شده بودند. سرمربی آرژانتینی هنوز بهبود نیافته است و هدایت تیم را اورتگا و بونویچینی بر عهده دارند. یکشنبه هفته آینده اتلتیکو در اولین بازی‌اش در لالیگا باید به مصاف گرانادا برود و دوباره خبر نخست این تیم پیش از شروع یک رقابت به ویروس کرونا مربوط شد. زمان..

بدبیاری‌های اتلتیکومادرید ادامه دارد

بدبیاری‌های اتلتیکومادرید ادامه دارد

یکی دیگر از بازیکنان اتلتیکومادرید در آستانه نخستین بازی این تیم در لالیگا به کووید ۱۹ مبتلا شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، اتلتیکومادرید نسبت به ویروس کرونا خوش شانس نبوده است. باشگاه روخی بلانکو امروز (سه‌شنبه) تصمیم گرفت تمرینات را لغو کند چون در انتظار پاسخ آزمایش PCR بود. در نهایت یکی از تست‌ها مثبت اعلام شد. خوسه خیمنس به کووید ۱۹ مبتلا شده است. بازیکن اروگوئه‌ای اکنون در قرنطینه به سر می‌برد. بقیه بازیکنان به صورت انفرادی تمرین خواهند کرد.

دوشنبه مدافع اتلتیکو اعلام کرد که علائم کرونا را دارد و به همین خاطر با دیگر اعضای گروه تمرین نکرد. بر اساس پروتکل، تست گرفته شد و پاسخ تست این بازیکن مثبت اعلام شد.

پیش از این لودی، کورئا، ورسالیکو، کاستا، آریاس و دیگو سیمئونه به کووید ۱۹ مبتلا شده بودند. سرمربی آرژانتینی هنوز بهبود نیافته است و هدایت تیم را اورتگا و بونویچینی بر عهده دارند.

یکشنبه هفته آینده اتلتیکو در اولین بازی‌اش در لالیگا باید به مصاف گرانادا برود و دوباره خبر نخست این تیم پیش از شروع یک رقابت به ویروس کرونا مربوط شد. زمانی که لیگ قهرمانان اروپا از سر گرفته شد و اتلتیکو باید به مصاف لایپزیگ می‌رفت هم دو بازیکن این تیم به کووید ۱۹ مبتلا شدند.

انتهای پیام