بایرن گلزن ترین و لایپزگ پر خطاترین تیم

بایرن گلزن ترین و لایپزگ پر خطاترین تیم بایرن مونیخ بیشترین گل را در دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند این درحالی است که عنوان خشن ترین تیم به لایپزیگ رسید و بارسلونا هم بیشترین موقعیت گلزنی را خلق کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از elsport، دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به پایان رسید. آمار نشان می دهد که بایرن مونیخ همچنان شانس نخست کسب عنوان قهرمانی به شمار می آید. بایرن در هر سه دیدار خود توانست با اقتدار به پیروزی برسد. تیم فلیک در سه بازی 12 گل به ثمر رساند تا گلزن ترین تیم لقب گیرد. بعد از بایرن، بوروسیا دورتموند با 10 گل و بارسلونا و منچستر سیتی هم با 9 گل در رده های بعدی قرار گرفتند. و اما بارسلونا بیشترین موقعیت گلزنی را خلق کرد. آبی اناری ها 57 ضربه به سمت دروازه زدند که 29 ضربه آنها در چارچوب بود. بایرن هم با 55 ضربه بعد از بارسلونا بهترین آمار را از این حیث داشت و اما عنوان بیشترین خطا در دور رفت مرحله گروهی به لایپزیگ رسید که 58 خطا مرتکب شد. انتهای پیام

بایرن گلزن ترین و لایپزگ پر خطاترین تیم

بایرن گلزن ترین و لایپزگ پر خطاترین تیم

بایرن مونیخ بیشترین گل را در دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند این درحالی است که عنوان خشن ترین تیم به لایپزیگ رسید و بارسلونا هم بیشترین موقعیت گلزنی را خلق کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از elsport، دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به پایان رسید. آمار نشان می دهد که بایرن مونیخ همچنان شانس نخست کسب عنوان قهرمانی به شمار می آید.

بایرن در هر سه دیدار خود توانست با اقتدار به پیروزی برسد. تیم فلیک در سه بازی 12 گل به ثمر رساند تا گلزن ترین تیم لقب گیرد.

بعد از بایرن، بوروسیا دورتموند با 10 گل و بارسلونا و منچستر سیتی هم با 9 گل در رده های بعدی قرار گرفتند.

و اما بارسلونا بیشترین موقعیت گلزنی را خلق کرد. آبی اناری ها 57 ضربه به سمت دروازه زدند که 29 ضربه آنها در چارچوب بود. بایرن هم با 55 ضربه بعد از بارسلونا بهترین آمار را از این حیث داشت و اما عنوان بیشترین خطا در دور رفت مرحله گروهی به لایپزیگ رسید که 58 خطا مرتکب شد.

انتهای پیام