بایرن از تمدید قرارداد آلابا منصرف شد

بایرن از تمدید قرارداد آلابا منصرف شد باشگاه بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد بازیکن اتریشی خود با او به توافق نرسید. به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، داوید آلابا یکی از بازیکنان بایرن مونیخ است که باید منتظر جدایی او بود. قرارداد آلابا با بایرن مونیخ تابستان ۲۰۲۱ به پایان می رسد و به نظر می رسد که این بازیکن تمایلی برای ماندن در باواریایی‌ها ندارد. هربرت هاینس، رئیس بایرن درباره تمدید قرارداد آلابا گفت: ما پیشنهاد تمدید قرارداد ۵ ساله آلابا با حقوق بسیار مناسب را دادیم اما او با مدیر برنامه هایش تاکنون هیچ پاسخ مثبتی به ما ندادند. ما با مدیر برنامه های این بازیکن تماس گرفتیم و او گفت که از مبلغ پیشنهاد راضی نیستند. رئیس بایرن ادامه داد: باتوجه به پاسخ منفی آلابا ما هم کاملا از او بی خیال شدیم و دیگر هیچ پیشنهادی به این بازیکن نخواهیم داد. آلابا از سال ۲۰۰۸ در بایرن مونیخ بازی می کند. او توانسته ۹ قهرمانی را با باواریایها در بوندسلیگا و دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند. بایرن در پست آلابا، یک بازیکن کانادایی در اختیار دارد که از بهترین بازیکنان جهان در پست خود است البت..

بایرن از تمدید قرارداد آلابا منصرف شد

بایرن از تمدید قرارداد آلابا منصرف شد

باشگاه بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد بازیکن اتریشی خود با او به توافق نرسید.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، داوید آلابا یکی از بازیکنان بایرن مونیخ است که باید منتظر جدایی او بود. قرارداد آلابا با بایرن مونیخ تابستان ۲۰۲۱ به پایان می رسد و به نظر می رسد که این بازیکن تمایلی برای ماندن در باواریایی‌ها ندارد.

هربرت هاینس، رئیس بایرن درباره تمدید قرارداد آلابا گفت: ما پیشنهاد تمدید قرارداد ۵ ساله آلابا با حقوق بسیار مناسب را دادیم اما او با مدیر برنامه هایش تاکنون هیچ پاسخ مثبتی به ما ندادند. ما با مدیر برنامه های این بازیکن تماس گرفتیم و او گفت که از مبلغ پیشنهاد راضی نیستند.

رئیس بایرن ادامه داد: باتوجه به پاسخ منفی آلابا ما هم کاملا از او بی خیال شدیم و دیگر هیچ پیشنهادی به این بازیکن نخواهیم داد.

آلابا از سال ۲۰۰۸ در بایرن مونیخ بازی می کند. او توانسته ۹ قهرمانی را با باواریایها در بوندسلیگا و دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند.

بایرن در پست آلابا، یک بازیکن کانادایی در اختیار دارد که از بهترین بازیکنان جهان در پست خود است البته این بازیکن در شرایط کنونی مصدوم است.

انتهای پیام