خانه / بالا

بالا

«موسی برزین» حقوقدان: قوه قضايیه جمهوری اسلامی به «تغییر دین» نگاه امنیتی دارد

تجربه نشان داده دادگاه تجدید نظر در چارچوب حقوقی نگاه نمی‌کند و نگاه سیاسی و امنیتی بیشتر حاکم است و به طور کل در مرحله… The post «موسی برزین» حقوقدان: قوه قضايیه جمهوری اسلامی به «تغییر دین» نگاه امنیتی دارد appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

رویترز: حدود ۱۵۰۰ نفر در اعتراضات آبان در ایران کشته شده‌اند

خبرگزاری رویترز در گزارشی اختصاصی به نقل از منابع دولتی در ایران از کشته شدن حدود ۱۵۰۰ نفر در جریان اعتراضات آبان ماه و همچنین… The post رویترز: حدود ۱۵۰۰ نفر در اعتراضات آبان در ایران کشته شده‌اند appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

اردوغان: موج جدید پناهجویان به سمت اروپا در راه است

اردوغان رئیس جمهورترکیه تأکید کرده است که کشورش به تنهایی برموج جدید پناهجویان سوریه غالب نخواهد شد. او با توجه به این حملات در شمال… The post اردوغان: موج جدید پناهجویان به سمت اروپا در راه است appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

اسرائیل در ایام کریسمس به مسیحیان غزه اجازه سفر به شهرهای مقدس را می‌دهد

دولت اسرائیل اعلام کرد با لغو روال قبلی، به مسیحیان نوار غزه اجازه می‌دهد تا در ایام کریسمس به شهرهای مقدس بیت‌لحم و اورشلیم سفر… The post اسرائیل در ایام کریسمس به مسیحیان غزه اجازه سفر به شهرهای مقدس را می‌دهد appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

استاد دانشگاه پاکستانی به جرم توهین به پیامبر مسلمانان به مرگ محکوم شد

دادگاهی در پاکستان یک استاد دانشگاه را به جرم توهین به مقدسات مسلمانان به مرگ محکوم کرده است. «محبت نیوز»- جنید حافظ ۶ سال پیش بازداشت… The post استاد دانشگاه پاکستانی به جرم توهین به پیامبر مسلمانان به مرگ محکوم شد appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

فاطمه محمدی نوکیش مسیحی از ادامه تحصیل در دانشگاه محروم شد

فاطمه محمدی دانشجوی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد است که دو سال پیش به اتهام عضویت در گروه‌های تبشیری، فعالیت مسیحیت و اقدام علیه امنیت ملی… The post فاطمه محمدی نوکیش مسیحی از ادامه تحصیل در دانشگاه محروم شد appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

بازگشت خاخام‌ها به ارتش آلمان

وزیر دفاع آلمان توافقنامه‌ای را مبنی بر بازگردانی مجدد خاخام‌ها به نیروهای مسلح آلمان برای تامین نیازهای معنوی سربازان یهودی امضا کرد. وی همچنین گفت… The post بازگشت خاخام‌ها به ارتش آلمان appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

اسرائیل برای بازگرداندن اموال مصادره شده یهودیان ایرانی تلاش می کند

گیلا گاملیئل، وزیر امور برابری اجتماعی اسرائیل، گفته است که انقلاب ایران باعث شده تا یهودیان این کشور ۳۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار ثروت… The post اسرائیل برای بازگرداندن اموال مصادره شده یهودیان ایرانی تلاش می کند appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

نماینده ویژه آمریکا: در ایام کریسمس، رژیم ایران مسیحیان را آزار ندهد و دستگیر نکند

جمهوری اسلامی هرسال و مقارن با ایام کریسمس جمهوری اسلامی ایران اقلیت مسیحی را مورد تعقیب و آزار قرار می‌دهد به گزارش «محبت نیوز» سام… The post نماینده ویژه آمریکا: در ایام کریسمس، رژیم ایران مسیحیان را آزار ندهد و دستگیر نکند appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

دادگاه انقلاب تهران ۹ تن از مسیحیان غیرتثلیثی را به ۴۵ سال زندان محکوم کرد

هر سال در آستانه کریسمس فشار نهادهای امنیتی و قضایی جمهوری اسلامی روی مسیحیان به شدت افزایش پیدا می‌‌کند که شامل بازداشت‌‌های دسته جمعی و… The post دادگاه انقلاب تهران ۹ تن از مسیحیان غیرتثلیثی را به ۴۵ سال زندان محکوم کرد appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

بحران «اینترنت» برای جمهوری اسلامی؛ ترس روحانیون از آشکار شدن حقایق

محمد ری‌شهری عضو مجلس خبرگان در یک سخنرانی گفته دشمنان نظام در فضای مجازی به دنبال ضربه زدن به‌ نظامند و به دنبال از بین… The post بحران «اینترنت» برای جمهوری اسلامی؛ ترس روحانیون از آشکار شدن حقایق appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

دو سال و نیم زندان برای جاسوسی در میان پناهندگان ایرانی

دادگاه بدوی استکهلم یک شهروند عراقی را به جرم جاسوسی (یا دقیق‌تر به جرم فعالیت‌های غیرمجاز اطلاعاتی) برای جمهوری اسلامی ایران به دو سال و… The post دو سال و نیم زندان برای جاسوسی در میان پناهندگان ایرانی appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

ممنوعیت فعالیت های حزب الله لبنان در آلمان

پارلمان فدرال آلمان  لایحه‌ای را به تصویب رساند که براساس آن فعالیت شاخه سیاسی حزب‌الله لبنان همچون فعالیت شاخه نظامی این سازمان اسلامی مورد حمایت… The post ممنوعیت فعالیت های حزب الله لبنان در آلمان appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

نخست‌وزیر فنلاند: فرزندان اتباع داعشی خود را به کشور باز میگردانیم

«سانا مارین» نخست‌وزیر جدید فنلاند از برنامه دولتش برای بازگرداندن فرزندان مادران فنلاندی که با سفر به سوریه، به گروه اسلامی  داعش پیوسته بودند، خبر… The post نخست‌وزیر فنلاند: فرزندان اتباع داعشی خود را به کشور باز میگردانیم appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

جامعه‌شناس ایرانی: ۸۵ درصد مردم از وضعیت کشور ناراضی هستند

محمد فاضلی، جامعه شناس ایرانی در تحلیل اعتراضات اخیر کشور گفت ۸۵ درصد مردم از وضعیت کشور ناراضی هستند و فرقی بین روحانی و فلانی… The post جامعه‌شناس ایرانی: ۸۵ درصد مردم از وضعیت کشور ناراضی هستند appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

پارلمان اروپا در قطعنامه‌ای از ایران خواست به نقض حقوق بشر پایان دهد

پارلمان اروپا در نشست روز پنج‌شنبه ۱۹ دسامبر (۲۸ آذر) با تصویب قطعنامه‌ای سرکوب خشونت‌بار معترضان در ایران را محکوم کرد. «محبت نیوز»- اتحادیه اروپا… The post پارلمان اروپا در قطعنامه‌ای از ایران خواست به نقض حقوق بشر پایان دهد appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

روبرت بگلریان: دولت ترکیه باید مسئولیت نسل‌کشی ارامنه را بپذیرد

روحانیون ادیان مختلف با توجه به تریبون‌ها و امکاناتی که در اختیار دارند می‌توانند روشنگری کنند. از کلیساها گرفته تا مساجد و نمازهای جمعه همه… The post روبرت بگلریان: دولت ترکیه باید مسئولیت نسل‌کشی ارامنه را بپذیرد appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

پاپ فرانسیس قاعده رازداری را برای پرونده‌های آزار جنسی ملغی کرد

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان روز سه‌شنبه ۲۶ آذر با صدور دو فرمان الزام به رازداری در کلیسا درباره پرونده‌های آزار جنسی را ملغی کرد.… The post پاپ فرانسیس قاعده رازداری را برای پرونده‌های آزار جنسی ملغی کرد appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

حمله به کنیسه یهودیان ایرانی در لس انجلس آمریکا

روز شنبه ۱۴ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۳ آذر)، افراد ناشناس به کنیسه یهودیان ایرانی در منطقه بورلی هیلز شهر لس‌آنجلس حمله کردند. «محبت نیوز»- پایگاه خبری… The post حمله به کنیسه یهودیان ایرانی در لس انجلس آمریکا appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن

افزایش خودکشی در میان پناهجویان کودک و نوجوان در یونان

روانشناس هایی که در مورد پناهجویان در یونان تحقیق کرده اند گفته اند که شاهد افزایش موارد خودآزاری و خودکشی در میان نوجوانان و کودکان… The post افزایش خودکشی در میان پناهجویان کودک و نوجوان در یونان appeared first on محبت نیوز.

بیشتر خواندن
Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super