باقی‌مانده سازه متروپل در آبادان فرو ریخت؛ دستکم یک نفر کشته شده است

باقی‌مانده سازه متروپل در آبادان فرو ریخت؛ دستکم یک نفر کشته شده است بخش بزرگ دیگری از ساختمان متروپل آبادان روز چهارشنبه چهارم آبان فرو ریخت در حالی که مشخص نیست چه تعداد افراد آن‌جا حضور داشته‌اند. ویدئوهای منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که توده عظیم غبار برخاسته از سقوط سازه متروپل به سرعت کوجه‌های اطراف را فرامی‌گیرد و چند نفر از عابران و خودروهای شخصی تلاش می‌کنند از آن محدوده بگریزند. بر اساس گزارش‌ها، بخش باقی‌مانده سازه متروپل که امروز فروریخت، سمت خیابان سعدی آبادان قرار داشت. عارف شرهانی اصل، مدیر روابط عمومی اورژانس خوزستان، از مرگ یک نفر و مجروح شدن یک نفر دیگر تاکنون در این حادثه خبر داده است. ساختمان ۱۰ طبقه متروپل که در مرکز شهر آبادان واقع است، دوم خرداد امسال فرو ریخت که در جریان این حادثه ۴۳ نفر جان خود را از دست دادند. معاون هماهنگ‌کننده قرار خاتم‌الانبیا روز ۱۹ مهر گفت که تاکنون دو بخش از بقایای ساختمان متروپل تخریب شده و پیش‌بینی می‌شود عملیات تخریب سه قسمت باقی مانده در کمتر از یک ماه به اتمام برسد.

باقی‌مانده سازه متروپل در آبادان فرو ریخت؛ دستکم یک نفر کشته شده است تصویری ویدیویی از فروریختن باقی‌مانده سازه متروپل

بخش بزرگ دیگری از ساختمان متروپل آبادان روز چهارشنبه چهارم آبان فرو ریخت در حالی که مشخص نیست چه تعداد افراد آن‌جا حضور داشته‌اند.

ویدئوهای منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که توده عظیم غبار برخاسته از سقوط سازه متروپل به سرعت کوجه‌های اطراف را فرامی‌گیرد و چند نفر از عابران و خودروهای شخصی تلاش می‌کنند از آن محدوده بگریزند.

بر اساس گزارش‌ها، بخش باقی‌مانده سازه متروپل که امروز فروریخت، سمت خیابان سعدی آبادان قرار داشت.

عارف شرهانی اصل، مدیر روابط عمومی اورژانس خوزستان، از مرگ یک نفر و مجروح شدن یک نفر دیگر تاکنون در این حادثه خبر داده است.

ساختمان ۱۰ طبقه متروپل که در مرکز شهر آبادان واقع است، دوم خرداد امسال فرو ریخت که در جریان این حادثه ۴۳ نفر جان خود را از دست دادند.

معاون هماهنگ‌کننده قرار خاتم‌الانبیا روز ۱۹ مهر گفت که تاکنون دو بخش از بقایای ساختمان متروپل تخریب شده و پیش‌بینی می‌شود عملیات تخریب سه قسمت باقی مانده در کمتر از یک ماه به اتمام برسد.

Radio Eram

FREE
VIEW