بازگشت پتر چک به دروازه‌بانی؟

بازگشت پتر چک به دروازه‌بانی؟ دروازه‌بان ۳۸ ساله ممکن است بار دیگر به میدان برود. به گزارش ایسنا به نقل از سایت دالماپورتال، پتر چک دروازه بان سابق چلسی و آرسنال تاکید کرد در شرایط خوبی است و آماده است تا در صورت لزوم به چلسی کمک کند. پتر چک دروازه بان ۳۸ ساله در ژانویه ۲۰۱۹ بازنشسته شد، اما برای پست دروازه‌بان ذخیره تیم لندنی با سران چلسی وارد مذاکره شد. در حال حاضر این دروازه‌بان اهل جمهوری چک وضعیت بازیکن بدون قرارداد را دارد و می‌تواند برای چلسی به میدان برود. پتر چک گفت: اگر من در سطح لیگ برتر مناسب نبودم، این یک اشتباه حرفه ای بود. اما این نحوه کار ما نیست. من صد درصد آماده‌ام تا در صورت نیاز کمک کنم. شرایط خوبی دارم و بعد از دو ماه تمرین فهمیدم که کیفیت خود را حفظ کرده‌ام. علاوه بر این من یک سال کامل بعد از فوتبال استراحت کردم. این وقفه به من انرژی داد و بدنم پس از ۲۰ سال بازی در سطح حرفه ای بهبود یافت. اگر شرایط مرا وادار به ورود به زمین کند، من آماده هستم. چلسی فردا شب (چهارشنبه) باید در سومین دیدار در لیگ قهرمانان اروپا به دیدار رن فرانسه برود. انتهای پیام

بازگشت پتر چک به دروازه‌بانی؟

بازگشت پتر چک به دروازه‌بانی؟

دروازه‌بان ۳۸ ساله ممکن است بار دیگر به میدان برود.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت دالماپورتال، پتر چک دروازه بان سابق چلسی و آرسنال تاکید کرد در شرایط خوبی است و آماده است تا در صورت لزوم به چلسی کمک کند.

پتر چک دروازه بان ۳۸ ساله در ژانویه ۲۰۱۹ بازنشسته شد، اما برای پست دروازه‌بان ذخیره تیم لندنی با سران چلسی وارد مذاکره شد. در حال حاضر این دروازه‌بان اهل جمهوری چک وضعیت بازیکن بدون قرارداد را دارد و می‌تواند برای چلسی به میدان برود.

پتر چک گفت: اگر من در سطح لیگ برتر مناسب نبودم، این یک اشتباه حرفه ای بود. اما این نحوه کار ما نیست. من صد درصد آماده‌ام تا در صورت نیاز کمک کنم. شرایط خوبی دارم و بعد از دو ماه تمرین فهمیدم که کیفیت خود را حفظ کرده‌ام. علاوه بر این من یک سال کامل بعد از فوتبال استراحت کردم. این وقفه به من انرژی داد و بدنم پس از ۲۰ سال بازی در سطح حرفه ای بهبود یافت. اگر شرایط مرا وادار به ورود به زمین کند، من آماده هستم.

چلسی فردا شب (چهارشنبه) باید در سومین دیدار در لیگ قهرمانان اروپا به دیدار رن فرانسه برود.

انتهای پیام