بازگشت صادق زاده به پاراوزنه برداری بعد از ۳ سال دوری از تیم ملی

بازگشت صادق زاده به پاراوزنه برداری بعد از ۳ سال دوری از تیم ملی دارنده مدال برنز ۳ دوره بازی‌های پارالمپیک گفت: پس از ۳ سال دوری از تیم ملی وزنه برداری در حال آماده سازی خود برای شرکت در رکوردگیری و حضور دوباره در تیم ملی هستم‌. علی صادق زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: بعد از مسابقات جهانی مکزیک به دلیل پارگی سینه و سکته خفیفی که کرده بودم مجبور شدم از تیم ملی خداحافظی کنم‌ و مدت ۳ سال از وزنه برداری معلولان دور بودم. در حال حاضر ۳ ماه است که تمرینات خود را در سالن وزنه برداری مجموعه ورزشی حضرت ابوالفضل که برای معلولان است، زیر نظر رضا آستراکی آغاز کردم و قصد دارم دوباره به تیم ملی وزنه برداری برگردم. وی گفت: با توجه به این که در اسفند مسابقات قهرمانی کشور و رکوردگیری برای حضور در تیم ملی برگزار خواهد شد، سعی دارم در فرصت باقی مانده خود را برای این مسابقات آماده کنم و رکورد خوبی را به ثبت برسانم. صادق زاده پیرامون این پرسش که آیا در همان دسته ۱۰۷ کیلوگرم رقابت خواهید کرد، گفت: با توجه به کاهش وزنی که داشتم سعی دارم در یک یا دو وزن پایین تر در مسابقات شرکت کنم، البته با توجه ..

بازگشت صادق زاده به پاراوزنه برداری بعد از ۳ سال دوری از تیم ملی

بازگشت صادق زاده به پاراوزنه برداری بعد از ۳ سال دوری از تیم ملی

دارنده مدال برنز ۳ دوره بازی‌های پارالمپیک گفت: پس از ۳ سال دوری از تیم ملی وزنه برداری در حال آماده سازی خود برای شرکت در رکوردگیری و حضور دوباره در تیم ملی هستم‌.

علی صادق زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: بعد از مسابقات جهانی مکزیک به دلیل پارگی سینه و سکته خفیفی که کرده بودم مجبور شدم از تیم ملی خداحافظی کنم‌ و مدت ۳ سال از وزنه برداری معلولان دور بودم. در حال حاضر ۳ ماه است که تمرینات خود را در سالن وزنه برداری مجموعه ورزشی حضرت ابوالفضل که برای معلولان است، زیر نظر رضا آستراکی آغاز کردم و قصد دارم دوباره به تیم ملی وزنه برداری برگردم.

وی گفت: با توجه به این که در اسفند مسابقات قهرمانی کشور و رکوردگیری برای حضور در تیم ملی برگزار خواهد شد، سعی دارم در فرصت باقی مانده خود را برای این مسابقات آماده کنم و رکورد خوبی را به ثبت برسانم.

صادق زاده پیرامون این پرسش که آیا در همان دسته ۱۰۷ کیلوگرم رقابت خواهید کرد، گفت: با توجه به کاهش وزنی که داشتم سعی دارم در یک یا دو وزن پایین تر در مسابقات شرکت کنم، البته با توجه به قدرت بدنی ام تصور می کنم در دسته ۹۷ کیلوگرم شرایطم برای وزنه زدن بهتر از ۸۸ کیلوگرم باشد.

وی در پایان یکی از اهداف خود را شرکت در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۲۲ چین عنوان کرد و گفت: تلاشم بر این است که پس از راهیابی به تیم ملی با قدرت تمریناتم را پیگیری کنم تا در پاراآسیایی چین به مدال طلا دست پیدا کنم. من در سه دوره بازی‌های پارالمپیک به مقامی بهتر از برنز دست نیافتم، این بار عزم خود را جزم کرده ام که در پاراآسیایی چین جایگاه خود را از برنز به طلا ارتقا دهم.

انتهای پیام