بازگشت استراماچونی به نفع استقلال خواهد بود

بازگشت استراماچونی به نفع استقلال خواهد بود ایسنا/گلستان یک عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: بازگشت آندره‌آ استراماچونی به استقلال با توجه به عملکردش در فصل گذشته، قطعاً به نفع این باشگاه خواهد بود. رحمت‌الله نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: تا زمانی که استقلال و پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش هستند و وارد بورس نشدند، دولت باید از این دو تیم حمایت کند. وی با اشاره به موضوع بازگشت استراماچونی، گفت: با توجه به اینکه تیم استقلال دارای هواداران زیادی است و هواداران از عملکرد استراماچونی راضی هستند، بازگشت او هم به نفع بیت‌المال و هم به نفع این باشگاه ریشه‌دار و پر افتخار خواهد بود و باید این کار صورت گیرد. این عضو فراکسیون ورزش مجلس در ادامه تأکید کرد: باید با متخلفین قرارداد استراماچونی برخورد شود. نوروزی خاطرنشان کرد: نیاز است مجلس باصلابت به حقوق بیت‌المال وارد شود. کوتاهی‌ها و قصور صورت گرفته در این پرونده شناسایی و به جامعه ورزش و آحاد مردم اعلام شود. انتهای پیام

بازگشت استراماچونی به نفع استقلال خواهد بود

بازگشت استراماچونی به نفع استقلال خواهد بود

ایسنا/گلستان یک عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: بازگشت آندره‌آ استراماچونی به استقلال با توجه به عملکردش در فصل گذشته، قطعاً به نفع این باشگاه خواهد بود.

رحمت‌الله نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: تا زمانی که استقلال و پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش هستند و وارد بورس نشدند، دولت باید از این دو تیم حمایت کند.

وی با اشاره به موضوع بازگشت استراماچونی، گفت: با توجه به اینکه تیم استقلال دارای هواداران زیادی است و هواداران از عملکرد استراماچونی راضی هستند، بازگشت او هم به نفع بیت‌المال و هم به نفع این باشگاه ریشه‌دار و پر افتخار خواهد بود و باید این کار صورت گیرد.

این عضو فراکسیون ورزش مجلس در ادامه تأکید کرد: باید با متخلفین قرارداد استراماچونی برخورد شود.

نوروزی خاطرنشان کرد: نیاز است مجلس باصلابت به حقوق بیت‌المال وارد شود. کوتاهی‌ها و قصور صورت گرفته در این پرونده شناسایی و به جامعه ورزش و آحاد مردم اعلام شود.

انتهای پیام