بازدیدکنندگان به موزه «گوگنهایم» نیویورک بازمی‌گردند

بازدیدکنندگان به موزه «گوگنهایم» نیویورک بازمی‌گردند پس از هفت ماه تعطیلی بی‌سابقه، درهای موزه «گوگنهایم» نیویورک از اوایل اکتبر به روی عموم مردم بازمی‌شود. به گزارش ایسنا و به نقل از آرت‌دیلی، با آغاز روند بازگشایی موزه‌های شهر نیویورک، موزه «گونگهایم» از مشهورترین موزه‌های جهان، سوم اکتبر را به به عنوان تاریخ بازگشایی به روی عموم مردم معرفی کرد. از این پس ساعات مراجعه به موزه از ۱۱ صبح تا ۶ عصر و بین روزهای پنج‌شنبه تا دوشنبه خواهد بود. همچون بسیاری از موزه‌های بازگشایی‌ شده، «گوگنهایم» نیز با بهره‌گیریی از ۲۵ درصد از ظرفیت همیشگی و بلیت‌های زمان‌بندی شده آغاز به کار خواهد کرد. با بازگشایی ماه اکتبر، دو نمایشگاه جدید در «گوگنهایم» برگزار خواهد شد: نمایشگاهی از تابلوهای نقاشی «جکسون پولاک» و بررسی شیوه‌های مختلف مجسمه‌سازی در فاصله ۱۹۶۰ تا ۱۹۷۰ میلادی. چندی پیش موزه متروپولیتن نیز پس از ۶ ماه تعطیلی به روی بازدیدکنندگان باز شد. موزه هنرهای مدرن نیز اخیرا با بهره‌گیری از ۲۵ درصد ظرفیت همیشگی آغاز به کار کرد. انتهای پیام

بازدیدکنندگان به موزه «گوگنهایم» نیویورک بازمی‌گردند

بازدیدکنندگان به موزه «گوگنهایم» نیویورک بازمی‌گردند

پس از هفت ماه تعطیلی بی‌سابقه، درهای موزه «گوگنهایم» نیویورک از اوایل اکتبر به روی عموم مردم بازمی‌شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از آرت‌دیلی، با آغاز روند بازگشایی موزه‌های شهر نیویورک، موزه «گونگهایم» از مشهورترین موزه‌های جهان، سوم اکتبر را به به عنوان تاریخ بازگشایی به روی عموم مردم معرفی کرد.

از این پس ساعات مراجعه به موزه از ۱۱ صبح تا ۶ عصر و بین روزهای پنج‌شنبه تا دوشنبه خواهد بود.

همچون بسیاری از موزه‌های بازگشایی‌ شده، «گوگنهایم» نیز با بهره‌گیریی از ۲۵ درصد از ظرفیت همیشگی و بلیت‌های زمان‌بندی شده آغاز به کار خواهد کرد.

با بازگشایی ماه اکتبر، دو نمایشگاه جدید در «گوگنهایم» برگزار خواهد شد: نمایشگاهی از تابلوهای نقاشی «جکسون پولاک» و بررسی شیوه‌های مختلف مجسمه‌سازی در فاصله ۱۹۶۰ تا ۱۹۷۰ میلادی.

چندی پیش موزه متروپولیتن نیز پس از ۶ ماه تعطیلی به روی بازدیدکنندگان باز شد. موزه هنرهای مدرن نیز اخیرا با بهره‌گیری از ۲۵ درصد ظرفیت همیشگی آغاز به کار کرد.

انتهای پیام