بازداشت مدیران دو صفحه اینستاگرامی در ایلام

بازداشت مدیران دو صفحه اینستاگرامی در ایلام رئیس پلیس آگاهی استان ایلام از بازداشت گردانندگان دو صفحه اینستاگرامی خبر داد. به گزارش روز شنبه، سوم خرداد خبرگزاری ایسنا، علی مهری گفته این دو صفحه اینستاگرامی، نزدیک به «۹۰ هزار» عضو داشت و به صورت «غیرقانونی»، قیمت سکه، ارز و طلا در استان ایلام را منتشر می‌کرد. آن طور که این مقام انتظامی اعلام کرده، این دو صفحه اینستاگرامی، «با درج قیمت‌های غیرواقعی و کاذب زمینه نوسانات والتهاب بازار را فراهم می‌آورند.» اینستاگرام از جمله شبکه‌های مجازی است که در ایران فیلتر نیست و در بین کاربران ایرانی بسیار پرطرفدار است. مقام‌های امنیتی و انتظامی جمهوری اسلامی به فراخور رویدادهای کشور، از بازداشت افرادی که در حوزه‌های مختلفی در این شبکه فعال هستند خبر داده‌اند. لایوهای اینستاگرامی نیز اخیرا در ایران بسیار پرطرفدار شده‌اند و چهره‌های جناح‌ها و گروه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی، این برنامه‌ها را برگزار می‌کنند. به تازگی نیز معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا اعلام کرد که «کشف حجاب در فضای مجازی {از جمله اینستاگرام}جز زیر مجموعه‌های ناهنجار قرار می‌گیرد و تخلف..

بازداشت مدیران دو صفحه اینستاگرامی در ایلام

رئیس پلیس آگاهی استان ایلام از بازداشت گردانندگان دو صفحه اینستاگرامی خبر داد.

به گزارش روز شنبه، سوم خرداد خبرگزاری ایسنا، علی مهری گفته این دو صفحه اینستاگرامی، نزدیک به «۹۰ هزار» عضو داشت و به صورت «غیرقانونی»، قیمت سکه، ارز و طلا در استان ایلام را منتشر می‌کرد.

آن طور که این مقام انتظامی اعلام کرده، این دو صفحه اینستاگرامی، «با درج قیمت‌های غیرواقعی و کاذب زمینه نوسانات والتهاب بازار را فراهم می‌آورند.»

اینستاگرام از جمله شبکه‌های مجازی است که در ایران فیلتر نیست و در بین کاربران ایرانی بسیار پرطرفدار است.

مقام‌های امنیتی و انتظامی جمهوری اسلامی به فراخور رویدادهای کشور، از بازداشت افرادی که در حوزه‌های مختلفی در این شبکه فعال هستند خبر داده‌اند.

لایوهای اینستاگرامی نیز اخیرا در ایران بسیار پرطرفدار شده‌اند و چهره‌های جناح‌ها و گروه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی، این برنامه‌ها را برگزار می‌کنند.

به تازگی نیز معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا اعلام کرد که «کشف حجاب در فضای مجازی {از جمله اینستاگرام}جز زیر مجموعه‌های ناهنجار قرار می‌گیرد و تخلف محسوب خواهد شد.»

Radio Eram

FREE
VIEW