بارسلونا توافق با دپای را رد کرد

بارسلونا توافق با دپای را رد کرد باشگاه بارسلونا هنوز با مهاجم لیون به توافق نرسیده است. به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، دوشنبه شب نشریه هلندی دتلگراف اعلام کرد که ممفیس دپای قراردادی به ارزش ۲۵ میلیون یورو با بارسلونا امضا کرده است و در این هفته مراسم معارفه مهاجم لیون برگزار خواهد شد. همه رسانه ها این خبر را به نقل نشریه هلندی منتشر کردند اما باشگاه بارسلونا توافق کامل با بازیکن هلندی را رد کرد. آبی اناری ها نه با دپای و نه با لیون توافق کرده اند. این موضوع به معنای نخواستن مهاجم هلندی نیست. رونالد کومان دوست دارد این بازیکن را در اختیار داشته باشد و بتواند از او در تیم جدیدش بهره ببرد. با این حال تا به امروز نه توافقی صورت گرفته و نه مراسم معارفه ای در کار خواهد بود. انتهای پیام

بارسلونا توافق با دپای را رد کرد

بارسلونا توافق با دپای را رد کرد

باشگاه بارسلونا هنوز با مهاجم لیون به توافق نرسیده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، دوشنبه شب نشریه هلندی دتلگراف اعلام کرد که ممفیس دپای قراردادی به ارزش ۲۵ میلیون یورو با بارسلونا امضا کرده است و در این هفته مراسم معارفه مهاجم لیون برگزار خواهد شد. همه رسانه ها این خبر را به نقل نشریه هلندی منتشر کردند اما باشگاه بارسلونا توافق کامل با بازیکن هلندی را رد کرد.

آبی اناری ها نه با دپای و نه با لیون توافق کرده اند. این موضوع به معنای نخواستن مهاجم هلندی نیست. رونالد کومان دوست دارد این بازیکن را در اختیار داشته باشد و بتواند از او در تیم جدیدش بهره ببرد. با این حال تا به امروز نه توافقی صورت گرفته و نه مراسم معارفه ای در کار خواهد بود.

انتهای پیام