باخت سیچوان در روز فوق‌العاده ‌حدادی

باخت سیچوان در روز فوق‌العاده ‌حدادی تیم بسکتبال سیچوان در حالی پنجمین باخت فصل خود را تجربه کرد که ستاره ایرانی این تیم عملکرد فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشت. به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های بسکتبال لیگ حرفه‌ای چین (CBA)، تیم سیچوان در حالی مقابل گوانگشا ۹۷ - ۹۶ شکست خورد که حامد حدادی ستاره تیم ملی ایران در ترکیب این تیم حضور یافت و موفق شد تریپل دبل کند. حدادی سنتر برجسته ایرانی تیم سیچوان با کسب ۲۸ امتیاز، ۲۰ ریباند و ۱۱ پاس گل روز فوق‌العاده‌ای را سپری کرد اما نتوانست مانع شکست تیم خود شود. این پنجمین شکست تیم سیچوان در رقابت‌های این فصل لیگ CBA بود. انتهای پیام

باخت سیچوان در روز فوق‌العاده ‌حدادی

باخت سیچوان در روز فوق‌العاده ‌حدادی

تیم بسکتبال سیچوان در حالی پنجمین باخت فصل خود را تجربه کرد که ستاره ایرانی این تیم عملکرد فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشت.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های بسکتبال لیگ حرفه‌ای چین (CBA)، تیم سیچوان در حالی مقابل گوانگشا ۹۷ – ۹۶ شکست خورد که حامد حدادی ستاره تیم ملی ایران در ترکیب این تیم حضور یافت و موفق شد تریپل دبل کند.

حدادی سنتر برجسته ایرانی تیم سیچوان با کسب ۲۸ امتیاز، ۲۰ ریباند و ۱۱ پاس گل روز فوق‌العاده‌ای را سپری کرد اما نتوانست مانع شکست تیم خود شود.

این پنجمین شکست تیم سیچوان در رقابت‌های این فصل لیگ CBA بود.

انتهای پیام