ایوانوویچ: تیم جوان اشتباه ‌می‌کند، باید فرصت داد

ایوانوویچ: تیم جوان اشتباه ‌می‌کند، باید فرصت داد سرمربی صربستانی تیم بسکتبال آویژه گفت: ما تیمی‌ متشکل از جوانان داریم که در بازی امروز اشتباهاتی داشتند، باید به این نفرات فرصت داد. به گزارش ایسنا، سرجان ایوانوویچ سرمربی صربستانی تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسا مشهد، پس از باخت نزدیک شاگردانش‌ مقابل شورا و شهرداری قزوین گفت: ابتدا به تیم حریف تبریک می‌گویم و ما از همان ابتدا می‌دانستیم که بازی سختی مقابل تیم شورا خواهیم داشت. همانطور هم که پیش بینی کرده بودیم بازی سختی شد. او افزود: ما در ترکیب خود چند بازیکن‌جوان داریم که متاسفانه این جوانان ما چند اشتباه را در لحظات حساس بازی انجام دادند که در نتیجه مسابقه تاثیر گذار بود. البته باید به این نفرات فرصت بیشتری بدهیم تا شرایط بهتری‌ پیدا کنند. سرمربی صربستانی آویژه با بیان اینکه تیم شهرداری قزوین بخاطر عملکرد بهتر لایق این پیروزی بود توضیح داد: به هر حال همه تیم‌ها بخاطر شرایطی‌ که‌ ویروس کرونا ایجاد کرد بعد از چند ماه تعطیلی تمرین و مسابقه در لیگ را تجربه می‌کنند که کار سخت می‌شود. ما هم برای بهتر بازی کردن به زمان نیاز داریم، تلاش م..

ایوانوویچ: تیم جوان اشتباه ‌می‌کند، باید فرصت داد

ایوانوویچ: تیم جوان اشتباه ‌می‌کند، باید فرصت داد

سرمربی صربستانی تیم بسکتبال آویژه گفت: ما تیمی‌ متشکل از جوانان داریم که در بازی امروز اشتباهاتی داشتند، باید به این نفرات فرصت داد.

به گزارش ایسنا، سرجان ایوانوویچ سرمربی صربستانی تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسا مشهد، پس از باخت نزدیک شاگردانش‌ مقابل شورا و شهرداری قزوین گفت: ابتدا به تیم حریف تبریک می‌گویم و ما از همان ابتدا می‌دانستیم که بازی سختی مقابل تیم شورا خواهیم داشت. همانطور هم که پیش بینی کرده بودیم بازی سختی شد.

او افزود: ما در ترکیب خود چند بازیکن‌جوان داریم که متاسفانه این جوانان ما چند اشتباه را در لحظات حساس بازی انجام دادند که در نتیجه مسابقه تاثیر گذار بود. البته باید به این نفرات فرصت بیشتری بدهیم تا شرایط بهتری‌ پیدا کنند.

سرمربی صربستانی آویژه با بیان اینکه تیم شهرداری قزوین بخاطر عملکرد بهتر لایق این پیروزی بود توضیح داد: به هر حال همه تیم‌ها بخاطر شرایطی‌ که‌ ویروس کرونا ایجاد کرد بعد از چند ماه تعطیلی تمرین و مسابقه در لیگ را تجربه می‌کنند که کار سخت می‌شود. ما هم برای بهتر بازی کردن به زمان نیاز داریم، تلاش می‌کنیم در بازی‌های آینده شکست امروز را جبران ‌کنیم.

انتهای‌ پیام