ایلخان نوری: تابع تصمیم وزارت ورزش هستم/ نامه من به معنی استعفا نیست

ایلخان نوری: تابع تصمیم وزارت ورزش هستم/ نامه من به معنی استعفا نیست رییس فدراسیون نجات غریق می‌گوید، تصمیم گیری در مورد خودش را به وزارت ورزش واگذار کرده و در نامه به وزارت ورزش تنها همین را قید کرده است. به گزارش ایسنا، ایلخان نوری در حاشیه پاکسازی دریاچه آزادی بیان کرد: امیدوارم یک روز خوب برای این دو فدراسیون و قهرمانان داشته باشیم. غواصان پنج روز است که مشغول پاکسازی این دریاچه پیر هستند. امروز روز پایانی است و تمام مسئولان را دعوت کردیم که از غواصان تقدیر کنند. امیدوارم فرهنگ سازی شود و مردم به محیط زیست دریایی اهمیت بدهند. این کار در بعد جهانی بسیار حائز اهمیت است. نوری در مورد اینکه علی نژاد عنوان کرده استعفای ایلخان نوری پذیرفته شد، گفت: وقتی علی نژاد می فرماید دستور او است. قبل از حضور در فدراسیون از مریدان او بودم. با توجه به مصلحت ورزش و فدراسیون نجات عریق در نامه ای به وزارت ورزش و وزیر درخواست کردم در موردم تصمیم گیری کنند و منتظر تصمیم وزارت ورزش هستم. او ادامه داد: من رهرو آقای میر سلیم بودم. ضمن تشکر و قدر دانی از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و جامعه ورزش که همی..

ایلخان نوری: تابع تصمیم وزارت ورزش هستم/ نامه من به معنی استعفا نیست

ایلخان نوری: تابع تصمیم وزارت ورزش هستم/ نامه من به معنی استعفا نیست

رییس فدراسیون نجات غریق می‌گوید، تصمیم گیری در مورد خودش را به وزارت ورزش واگذار کرده و در نامه به وزارت ورزش تنها همین را قید کرده است.

به گزارش ایسنا، ایلخان نوری در حاشیه پاکسازی دریاچه آزادی بیان کرد: امیدوارم یک روز خوب برای این دو فدراسیون و قهرمانان داشته باشیم. غواصان پنج روز است که مشغول پاکسازی این دریاچه پیر هستند. امروز روز پایانی است و تمام مسئولان را دعوت کردیم که از غواصان تقدیر کنند. امیدوارم فرهنگ سازی شود و مردم به محیط زیست دریایی اهمیت بدهند. این کار در بعد جهانی بسیار حائز اهمیت است.

نوری در مورد اینکه علی نژاد عنوان کرده استعفای ایلخان نوری پذیرفته شد، گفت: وقتی علی نژاد می فرماید دستور او است. قبل از حضور در فدراسیون از مریدان او بودم. با توجه به مصلحت ورزش و فدراسیون نجات عریق در نامه ای به وزارت ورزش و وزیر درخواست کردم در موردم تصمیم گیری کنند و منتظر تصمیم وزارت ورزش هستم.

او ادامه داد: من رهرو آقای میر سلیم بودم. ضمن تشکر و قدر دانی از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و جامعه ورزش که همیشه من را حمایت می‌کنند، خواستار این شدم که بر اساس مصلحت تصمیم گیری کنند و تابع تصمیم گیری عزیزان ورزش کشور هستم. من برای خدمت‌گزاری آمدم و تا آخر عمر مدیون این کشور هستم. در هر جایی هم باشم خدمت می کنم.

نوری در پاسخ به این پرسش که استعفا داده است یا خیر گفت: من واگذار کردم به وزارت ورزش و تابع تصمیم وزارت ورزش هستم و این به معنی استعفا نیست.

انتهای پیام