ایجاد یک زمین گلف مخصوص گرت بیل از سوی تاتنهام!

ایجاد یک زمین گلف مخصوص گرت بیل از سوی تاتنهام! باشگاه تاتنهام یک زمین گلف مخصوص برای گرت بیل در محل زمین تمرین خود ایجاد کرده است. به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، گرت بیل در نقل و انتقالات تابستانی با امضای قراردادی قرضی و یک ساله به تاتنهام آمد و توانست در بازی برابر برایتون اولین گل خود را نیز برای تیم جدید خود به ثمر رساند. گرت بیل علاقه زیادی به ورزش گلف دارد و همین موضوع باعث شد رسانه های مادریدی حاشیه های مختلف برای او ایجاد کنند. در همین راستا و با دستور ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی تاتنهام، یک زمین تمرین ویژه برای این بازیکن در محل زمین تمرین تاتنهام ایجاد شده است تا گرت بیل بتواند در مواقع بیکاری و نداشتن تمرین از آن استفاده کند. رگیلون مدافع اسپانیایی تاتنهام این موضوع را رسانه ای کرد که خود در ۸ بازی در این فصل برای اسپرز ۳ پاس گل داده است. تاتنهام بعد از بازی برابر لودوگورتس بلغارستان باید در لیگ برتر انگلیس با دست برومویچ بازی کند. انتهای پیام

ایجاد یک زمین گلف مخصوص گرت بیل از سوی تاتنهام!

ایجاد یک زمین گلف مخصوص گرت بیل از سوی تاتنهام!

باشگاه تاتنهام یک زمین گلف مخصوص برای گرت بیل در محل زمین تمرین خود ایجاد کرده است.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، گرت بیل در نقل و انتقالات تابستانی با امضای قراردادی قرضی و یک ساله به تاتنهام آمد و توانست در بازی برابر برایتون اولین گل خود را نیز برای تیم جدید خود به ثمر رساند.

گرت بیل علاقه زیادی به ورزش گلف دارد و همین موضوع باعث شد رسانه های مادریدی حاشیه های مختلف برای او ایجاد کنند. در همین راستا و با دستور ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی تاتنهام، یک زمین تمرین ویژه برای این بازیکن در محل زمین تمرین تاتنهام ایجاد شده است تا گرت بیل بتواند در مواقع بیکاری و نداشتن تمرین از آن استفاده کند.

رگیلون مدافع اسپانیایی تاتنهام این موضوع را رسانه ای کرد که خود در ۸ بازی در این فصل برای اسپرز ۳ پاس گل داده است.

تاتنهام بعد از بازی برابر لودوگورتس بلغارستان باید در لیگ برتر انگلیس با دست برومویچ بازی کند.

انتهای پیام