ایبراهیموویچ: میلان هرگز شاه نداشته است، آن‌ها خدا دارند

ایبراهیموویچ: میلان هرگز شاه نداشته است، آن‌ها خدا دارند مهاجم سوئدی اعلام کرد که میلان هرگز شاه نداشته است، آن‌ها خدا دارند. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، به نظر می‌رسد زلاتان ایبراهیموویچ را نه سن‌وسال و نه ویروس کرونا می‌تواند متوقف کند. با وجود این‌که مهاجم سوئدی ۳۹ ساله است و اخیرا به کووید_ ۱۹ مبتلا شده بود، توانست در داربی دلا مادونینا بدرخشد و با دو گلی که به ثمر رساند پیروزی ۲ بر یک را برای میلان مقابل اینتر به ارمغان آورد. مهاجم میلان پس از این عملکرد عالی که نشان داد در دوران اوج خود به سر می‌برد، با اسکای اسپورت صحبت کرد و اعلام کرد که اگر ۲۰ یا ۳۰ سال داشت هیچ کس نمی‌توانست متوقفش کند. ایبراهیموویچ گفت: احساس می‌کنم کامل‌تر شده‌ام و تجربه بیشتری دارم. زمانی که جوان هستید در حال رشد هستید. لحظات را به نحوی می‌گذرانید که در حال یادگیری هستید، بازی می‌کنید و برخی از لحظات و شرایط برایتان تکرار می‌شوند. اکنون احساس می‌کنم کامل‌تر شده‌ام. اگر موقعیت ۲۰ یا ۳۰ سالگی‌ام را داشتم هیچکس نمی‌توانست من را متوقف کند. حتی اکنون هم دوست ندارم کسی من را متوقف کند. زلاتان یک روز پس..

ایبراهیموویچ: میلان هرگز شاه نداشته است، آن‌ها خدا دارند

ایبراهیموویچ: میلان هرگز شاه نداشته است، آن‌ها خدا دارند

مهاجم سوئدی اعلام کرد که میلان هرگز شاه نداشته است، آن‌ها خدا دارند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، به نظر می‌رسد زلاتان ایبراهیموویچ را نه سن‌وسال و نه ویروس کرونا می‌تواند متوقف کند. با وجود این‌که مهاجم سوئدی ۳۹ ساله است و اخیرا به کووید_ ۱۹ مبتلا شده بود، توانست در داربی دلا مادونینا بدرخشد و با دو گلی که به ثمر رساند پیروزی ۲ بر یک را برای میلان مقابل اینتر به ارمغان آورد.

مهاجم میلان پس از این عملکرد عالی که نشان داد در دوران اوج خود به سر می‌برد، با اسکای اسپورت صحبت کرد و اعلام کرد که اگر ۲۰ یا ۳۰ سال داشت هیچ کس نمی‌توانست متوقفش کند.

ایبراهیموویچ گفت: احساس می‌کنم کامل‌تر شده‌ام و تجربه بیشتری دارم. زمانی که جوان هستید در حال رشد هستید. لحظات را به نحوی می‌گذرانید که در حال یادگیری هستید، بازی می‌کنید و برخی از لحظات و شرایط برایتان تکرار می‌شوند. اکنون احساس می‌کنم کامل‌تر شده‌ام. اگر موقعیت ۲۰ یا ۳۰ سالگی‌ام را داشتم هیچکس نمی‌توانست من را متوقف کند. حتی اکنون هم دوست ندارم کسی من را متوقف کند.

زلاتان یک روز پس از بازی درخشانش با اظهارنظرش همه توجه‌ها را به خود معطوف کرد. به نظر می‌رسد مهاجم سوئدی پاسخ روملو لوکاکو (مهاجم اینتر) را داده است که اخیرا لقب شاه شهر (میلان) را به خود اختصاص داد. به همین خاطر "شیر سوئدی" در توئیترش نوشت: میلان هرگز شاه نداشته است، آن‌ها خدا دارند.

ایبراهیموویچ که میلان را به صدر جدول رساند، درباره شانس قهرمانی تیمش اظهار کرد: بله، امکان فتح اسکودتو وجود دارد. اگر کسی باور داشته باشد می‌تواند هر کاری انجام دهد. برای به دست آوردنش تلاش می‌کنیم. سپس باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد. هنوز خیلی از لیگ باقی مانده است.

انتهای پیام