اولین برتری فولاد در لیگ برتر هندبال

اولین برتری فولاد در لیگ برتر هندبال عکس تزیینی است. فولاد مبارکه سپاهان توانست به اولین برد خود در رقابت‌های لیگ برتر هندبال دست یابد. به گزارش ایسنا، در جریان رقابت‌های لیگ برتر هندبال دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و پرواز هوانیروز به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۳۱ بر ۲۱ به سود هوانیروز به پایان رسید. این اولین امتیاز تیم فولاد مبارکه سپاهان در این رقابت‌هاست و این تیم که در آخرین رده گروه دوم جای داشت توانست با این امتیاز خود را به رده بالاتری در جدول برساند. تا این لحظه پرواز هوانیروز نیز با ۲ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد. روز پایانی مرحله نخست دور رفت رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان امروز (پنجشنبه) با برگزاری دو دیدار مس و فراز بام در ساعت ۱۵:۳۰ و زعال سنگ و کیمیا کاشت در ساعت ۱۸:۳۰ به پایان خواهد رسید. انتهای پیام

اولین برتری فولاد در لیگ برتر هندبال

اولین برتری فولاد در لیگ برتر هندبال
عکس تزیینی است.

فولاد مبارکه سپاهان توانست به اولین برد خود در رقابت‌های لیگ برتر هندبال دست یابد.

به گزارش ایسنا، در جریان رقابت‌های لیگ برتر هندبال دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و پرواز هوانیروز به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۳۱ بر ۲۱ به سود هوانیروز به پایان رسید. این اولین امتیاز تیم فولاد مبارکه سپاهان در این رقابت‌هاست و این تیم که در آخرین رده گروه دوم جای داشت توانست با این امتیاز خود را به رده بالاتری در جدول برساند. تا این لحظه پرواز هوانیروز نیز با ۲ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد.

روز پایانی مرحله نخست دور رفت رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان امروز (پنجشنبه) با برگزاری دو دیدار مس و فراز بام در ساعت ۱۵:۳۰ و زعال سنگ و کیمیا کاشت در ساعت ۱۸:۳۰ به پایان خواهد رسید.

انتهای پیام