اوزیل آماده فسخ قرارداد با آرسنال

اوزیل آماده فسخ قرارداد با آرسنال هافبک آلمانی آرسنال که جایی در برنامه های مایکل آرتتا ندارد آماده است قرارداد خود را با این تیم فسخ کند. به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف،‌ مسوت اوزیل هافبک آرسنال آماده جدایی از تیم است. طرفین چندین هفته در مورد فسخ قرارداد مذاکره کرده اند اما به هیچ وجه نمی توانند توافق کنند. در عین حال، خود هافبک آلمانی هم بدش نمی آید که آرسنال را ترک کند. این در حالی است که مشخص شده است که او جایی در برنامه های مایکل آرتتا سرمربی جوان توپچی های لندنی ندارد. به گزارش دیلی میل ، مسوت اوزیل آماده است تا باشگاه لندنی را ترک کند و قرارداد ۱۳ میلیون پوندی خود با این تیم را فسخ کند. این در حالی است که او در تابستان در آستانه جدایی از این تیم بود ولی در نهایت در لندن ماندنی شد. پیش از این ، مسوت اوزیل در برنامه آرسنال برای بازی مرحله گروهی لیگ اروپا قرار نگرفته بود. آرتتا در فهرست نفرات تیمش برای لیگ اروپا نام این بازیکن را خط زد و این نشان می دهد که اوزیل جایی در برنامه های آرتتا ندارد. قرارداد این بازیکن با توپچی ها تا تابستان ۲۰۲۱ اعتبار دارد. طبق اعلام دیلی استا..

اوزیل آماده فسخ قرارداد با آرسنال

اوزیل آماده فسخ قرارداد با آرسنال

هافبک آلمانی آرسنال که جایی در برنامه های مایکل آرتتا ندارد آماده است قرارداد خود را با این تیم فسخ کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف،‌ مسوت اوزیل هافبک آرسنال آماده جدایی از تیم است. طرفین چندین هفته در مورد فسخ قرارداد مذاکره کرده اند اما به هیچ وجه نمی توانند توافق کنند. در عین حال، خود هافبک آلمانی هم بدش نمی آید که آرسنال را ترک کند. این در حالی است که مشخص شده است که او جایی در برنامه های مایکل آرتتا سرمربی جوان توپچی های لندنی ندارد.

به گزارش دیلی میل ، مسوت اوزیل آماده است تا باشگاه لندنی را ترک کند و قرارداد ۱۳ میلیون پوندی خود با این تیم را فسخ کند. این در حالی است که او در تابستان در آستانه جدایی از این تیم بود ولی در نهایت در لندن ماندنی شد.

پیش از این ، مسوت اوزیل در برنامه آرسنال برای بازی مرحله گروهی لیگ اروپا قرار نگرفته بود. آرتتا در فهرست نفرات تیمش برای لیگ اروپا نام این بازیکن را خط زد و این نشان می دهد که اوزیل جایی در برنامه های آرتتا ندارد.

قرارداد این بازیکن با توپچی ها تا تابستان ۲۰۲۱ اعتبار دارد.

طبق اعلام دیلی استار آرسنال قصد ندارد که اوزیل را نگه دارد و به دنبال فروش این بازیکن قبل از بسته شدن فصل نقل و انتقالات است.

انتهای پیام