انصراف ژاپن از حضور در رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان

انصراف ژاپن از حضور در رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان پس از انصراف آمریکا، فدراسیون کشتی ژاپن نیز اعلام کرد به دلیل اوج گرفتن مجدد شیوع کرونا در قاره اروپا، تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی این کشور در رقابت‌های جهانی صربستان حاضر نمی‌شوند. به گزارش ایسنا، فدراسیون کشتی ژاپن اعلام کرد با اوج گرفتن مجدد شیوع کرونا در کشورهای مختلف جهان، کشتی‌گیران این کشور به رقابت‌های قهرمانی جهان در بلگراد پایتخت صربستان اعزام نمی‌شوند. ژاپن قرار است رقابت‌های المپیک که با یک سال تعویق، مرداد سال آینده برگزار می‌شود، را میزبانی کند. پیش از این آمریکا نیز اعلام کرد در در رقابت های جهانی کشتی ۲۰۲۰ حاضر نمی شود. با افزایش کناره گیری کشورها از رقابت های قهرمانی جهان، احتمال تجدید نظر اتحادیه جهانی کشتی در برگزاری این رقابت ها وجود دارد و قرار است این اتحادیه بار دیگر نظر قطعی خود را درخصوص برگزاری این مسابقات اعلام کند. رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان از ۲۲ تا ۳۰ آذر در بلگراد برگزار می‌شود. انتهای پیام

انصراف ژاپن از حضور در رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان

انصراف ژاپن از حضور در رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان

پس از انصراف آمریکا، فدراسیون کشتی ژاپن نیز اعلام کرد به دلیل اوج گرفتن مجدد شیوع کرونا در قاره اروپا، تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی این کشور در رقابت‌های جهانی صربستان حاضر نمی‌شوند.

به گزارش ایسنا، فدراسیون کشتی ژاپن اعلام کرد با اوج گرفتن مجدد شیوع کرونا در کشورهای مختلف جهان، کشتی‌گیران این کشور به رقابت‌های قهرمانی جهان در بلگراد پایتخت صربستان اعزام نمی‌شوند.

ژاپن قرار است رقابت‌های المپیک که با یک سال تعویق، مرداد سال آینده برگزار می‌شود، را میزبانی کند.

پیش از این آمریکا نیز اعلام کرد در در رقابت های جهانی کشتی ۲۰۲۰ حاضر نمی شود.

با افزایش کناره گیری کشورها از رقابت های قهرمانی جهان، احتمال تجدید نظر اتحادیه جهانی کشتی در برگزاری این رقابت ها وجود دارد و قرار است این اتحادیه بار دیگر نظر قطعی خود را درخصوص برگزاری این مسابقات اعلام کند.

رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان از ۲۲ تا ۳۰ آذر در بلگراد برگزار می‌شود.

انتهای پیام