انتقال قرضی موراتا به یوونتوس

انتقال قرضی موراتا به یوونتوس مهاجم اسپانیایی در فصل ۲۱-۲۰۲۰ با پیراهن یوونتوس به میدان خواهد رفت. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، آلوارو موراتا بازیکن جدید یوونتوس است و یک فصل به صورت قرضی برای تیم تورینی بازی خواهد کرد. باشگاه ایتالیایی ۱۰ میلیون یورو به مهاجم اسپانیایی پرداخت خواهد کرد. تیم تورینی می تواند پس از یک فصل با پرداخت ۴۵ میلیون یورو قرارداد این بازیکن را دائمی کند. دیشب یوونتوس تصویر موراتا را در فرودگاه منتشر کرد و پس از تست های پزشکی انتقال این بازیکن از اتلکیکو به تیم تورینی به صورت رسمی اعلام شد. مهاجم اسپانیایی از نقش خود در اتلتیکو راضی نبود و بازگشت به یوونتوس را بد نمی دید. او پیش از این در سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ برای بانوی پیر بازی می کرد و نقش کلیدی در این تیم داشت. اکنون اتلتیکو می تواند با یک مهاجم قرارداد امضا کند. لوییس سوارس گزینه مورد نظر این تیم است. پس از جلسه سه شنبه شب وکلای مهاجم اروگوئه ای با خوسپ ماریا بارتومئو (رییس بارسلونا) به نظر می رسد حضور این بازیکن در واندا متروپولیتانو ممکن شود. انتهای پیام

انتقال قرضی موراتا به یوونتوس

انتقال قرضی موراتا به یوونتوس

مهاجم اسپانیایی در فصل ۲۱-۲۰۲۰ با پیراهن یوونتوس به میدان خواهد رفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، آلوارو موراتا بازیکن جدید یوونتوس است و یک فصل به صورت قرضی برای تیم تورینی بازی خواهد کرد. باشگاه ایتالیایی ۱۰ میلیون یورو به مهاجم اسپانیایی پرداخت خواهد کرد. تیم تورینی می تواند پس از یک فصل با پرداخت ۴۵ میلیون یورو قرارداد این بازیکن را دائمی کند.

دیشب یوونتوس تصویر موراتا را در فرودگاه منتشر کرد و پس از تست های پزشکی انتقال این بازیکن از اتلکیکو به تیم تورینی به صورت رسمی اعلام شد.

مهاجم اسپانیایی از نقش خود در اتلتیکو راضی نبود و بازگشت به یوونتوس را بد نمی دید. او پیش از این در سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ برای بانوی پیر بازی می کرد و نقش کلیدی در این تیم داشت.

اکنون اتلتیکو می تواند با یک مهاجم قرارداد امضا کند. لوییس سوارس گزینه مورد نظر این تیم است. پس از جلسه سه شنبه شب وکلای مهاجم اروگوئه ای با خوسپ ماریا بارتومئو (رییس بارسلونا) به نظر می رسد حضور این بازیکن در واندا متروپولیتانو ممکن شود.

انتهای پیام