انتقاد وراتی از فدراسیون فوتبال فرانسه بعد از باخت عجیب

انتقاد وراتی از فدراسیون فوتبال فرانسه بعد از باخت عجیب بعد از باخت پاری سن ژرمن به تیم تازه صعود کرده لانس، مارکو وراتی فدراسیون فوتبال فرانسه را مقصر دانست. به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، پاری سن ژرمن در اولین دیدار خود در فصل جدید رقابت های لیگ فرانسه با یک گل به تیم تازه صعود کرده لانس باخت. وراتی در مورد شکست عجیب تیمش در لیگ فرانسه صحبت کرد و به انتقاد از برنامه ریزی فدراسیون فوتبال این کشور پرداخت باشگاه پایتخت نشین فوتبال فرانسه بدون نیمار ، کیلیان ام باپه ، آنخل دی ماریا ، مائورو ایکاردی ، لئاندرو پاردس ، کیلور ناواس و مارکینوس بازی کرد که به ویروس کرونا آلوده بودند. وراتی گفت: فکر می کنم عوامل زیادی در این امر نقش داشتند. می توانم بگویم که ما تمام تلاش خود را کردیم. امروز حداکثر ما این بود. درخواست بیشتر پس از یک هفته تمرین غیرممکن است. دیدم دوستانم خسته وارد رختکن شده اند. درست کردن تقویم رقابت ها از این طریق عجیب است. بازی با متز در روز فینال لیگ قهرمانان برگزار شد. این عجیب است فقط فوتبال فرانسه می تواند این کار را انجام دهد. او در ادامه گفت: بسیاری از بازیکنان به دلیل..

انتقاد وراتی از فدراسیون فوتبال فرانسه بعد از باخت عجیب

انتقاد وراتی از فدراسیون فوتبال فرانسه بعد از باخت عجیب

بعد از باخت پاری سن ژرمن به تیم تازه صعود کرده لانس، مارکو وراتی فدراسیون فوتبال فرانسه را مقصر دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، پاری سن ژرمن در اولین دیدار خود در فصل جدید رقابت های لیگ فرانسه با یک گل به تیم تازه صعود کرده لانس باخت. وراتی در مورد شکست عجیب تیمش در لیگ فرانسه صحبت کرد و به انتقاد از برنامه ریزی فدراسیون فوتبال این کشور پرداخت
باشگاه پایتخت نشین فوتبال فرانسه بدون نیمار ، کیلیان ام باپه ، آنخل دی ماریا ، مائورو ایکاردی ، لئاندرو پاردس ، کیلور ناواس و مارکینوس بازی کرد که به ویروس کرونا آلوده بودند.
وراتی گفت: فکر می کنم عوامل زیادی در این امر نقش داشتند. می توانم بگویم که ما تمام تلاش خود را کردیم. امروز حداکثر ما این بود. درخواست بیشتر پس از یک هفته تمرین غیرممکن است. دیدم دوستانم خسته وارد رختکن شده اند. درست کردن تقویم رقابت ها از این طریق عجیب است. بازی با متز در روز فینال لیگ قهرمانان برگزار شد. این عجیب است فقط فوتبال فرانسه می تواند این کار را انجام دهد.
او در ادامه گفت: بسیاری از بازیکنان به دلیل ویروس کرونا انصراف داده اند. دراکسلر مجبور شد تمرینات را متوقف کند ، ما جوانان را در اخیار داشتیم. تا سه روز دیگر همین اتفاقات وجود دارد. به همین دلیل است که ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم. سه روز برای تمرین وقت داریم. ما برای غلبه بر مارسی در روز یکشنبه به چیز دیگری نیاز داریم ، این مسابقه برای هواداران بسیار مهم است و باید بتوانم این باخت را جبران کنیم.

انتهای پیام