انتقاد باشگاه‌ها از نحوه برگزاری لیگ بسکتبال/ ۸ کرونایی در تیم قزوین

انتقاد باشگاه‌ها از نحوه برگزاری لیگ بسکتبال/ ۸ کرونایی در تیم قزوین نمایندگان حاضر در آخرین جلسه هماهنگی برگزاری لیگ بسکتبال، انتقاداتی را نسبت به نحوه برگزاری مسابقات انجام دادند. به گزارش ایسنا، جلسه نهایی هماهنگی لیگ برتر بسکتبال ایران میان نمایندگان ۱۶ باشگاه شرکت کننده با مسئولان فدراسیون برگزار شد که در جریان این نشست، تعدادی از مربیان تیم‌های شهرستانی به نموه برگزاری مسابقات اعتراض کردند. در جریان این نشست محمد رضا اسلامی سرمربی جدید تیم بسکتبال شهرداری قزوین گفت: متاسفانه پس از اعلام نتایج تست‌ها متوجه شده‌ایم‌ که ۸ بازیکن ما به ویروس کرونا مبتلا هستند که نشان از جدیت موضوع دارد. امیدوارم با یک برنامه و همکاری مناسب این شرایط کنترل شود. او در مورد برگزاری تمرینات تیم شهرداری قزوین در چنین شرایطی نیز گفت: در حال حاضر تمرینات ما تنها با حضور شش بازیکن پیگیری می‌شود که کار را سخت می‌کند. امیدوارم در ادامه راه با شرایط بهتری به تمرینات بپردازیم. البته می‌خواهم بگویم که حداقل بهتر است پلی‌آف لیگ همانند فصول گذشته برگزار شود تا شاهد عملکرد خوب تیم‌ها باشیم. رضا هنگام‌پور سرمربی..

انتقاد باشگاه‌ها از نحوه برگزاری لیگ بسکتبال/ ۸ کرونایی در تیم قزوین

انتقاد باشگاه‌ها از نحوه برگزاری لیگ بسکتبال/ ۸ کرونایی در تیم قزوین

نمایندگان حاضر در آخرین جلسه هماهنگی برگزاری لیگ بسکتبال، انتقاداتی را نسبت به نحوه برگزاری مسابقات انجام دادند.

به گزارش ایسنا، جلسه نهایی هماهنگی لیگ برتر بسکتبال ایران میان نمایندگان ۱۶ باشگاه شرکت کننده با مسئولان فدراسیون برگزار شد که در جریان این نشست، تعدادی از مربیان تیم‌های شهرستانی به نموه برگزاری مسابقات اعتراض کردند.

در جریان این نشست محمد رضا اسلامی سرمربی جدید تیم بسکتبال شهرداری قزوین گفت: متاسفانه پس از اعلام نتایج تست‌ها متوجه شده‌ایم‌ که ۸ بازیکن ما به ویروس کرونا مبتلا هستند که نشان از جدیت موضوع دارد. امیدوارم با یک برنامه و همکاری مناسب این شرایط کنترل شود.

او در مورد برگزاری تمرینات تیم شهرداری قزوین در چنین شرایطی نیز گفت: در حال حاضر تمرینات ما تنها با حضور شش بازیکن پیگیری می‌شود که کار را سخت می‌کند. امیدوارم در ادامه راه با شرایط بهتری به تمرینات بپردازیم. البته می‌خواهم بگویم که حداقل بهتر است پلی‌آف لیگ همانند فصول گذشته برگزار شود تا شاهد عملکرد خوب تیم‌ها باشیم.

رضا هنگام‌پور سرمربی تیم‌ شهرداری بندرعباس نیز نسبت به نحوه برگزاری لیگ انتقاداتی داشت که با این شرایط باید دید فدراسیون چه تصمیمی خواهد گرفت. البته بیشتر انتقادات را تیم‌های شهرستانی کم درآمدتر بخاطر سفرهایی که به تهران خواهند داشت ارائه کردند.

انتهای پیام