انتظار از مدیرعامل جدید؛ جلوگیری از رخنه باندهای فساد در پرسپولیس

انتظار از مدیرعامل جدید؛ جلوگیری از رخنه باندهای فساد در پرسپولیس هیات مدیره پرسپولیس دلایل انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه را تشریح کرد. به گزارش ایسنا، در پی استعفای مهدی رسول پناه از سرپرستی مدیرعامل پرسپولیس و انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید، هیات مدیره پرسپولیس بیانیه‌ای صادر کرد که به این شرح است: بنام خدا هواداران عزیز پیشکسوتان بزرگوار پرسپولیس عزیز ما روزهای مهمی را سپری می کند و دور نیست زمانی که افتخار بزرگ آسیایی روی سینه پرسپولیس عزیز ما بنشیند و غرور و عزت به ارمغان بیاورد. در چنین شرایطی و با توجه به استعفای آقای مهدی رسول پناه، سرپرست محترم باشگاه، پس از بررسی گزینه های مطرح، آقای جعفر سمیعی را به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب کردیم. ایجاد شرایط لازم برای ادامه مسیر پرسپولیس تا قهرمانی آسیا و تکرار قهرمانی لیگ برتر، تسریع روند خصوصی سازی و جلوگیری از رخنه باندهای فساد در باشگاه مهمترین انتظارات اعضای هیات مدیره از آقای سمیعی است. از پیشکسوتان گرامی، هواداران عزیز، اعضای کادر فنی و بازیکنان می خواهیم با وحدت و همدلی مدیرعامل ج..

انتظار از مدیرعامل جدید؛ جلوگیری از رخنه باندهای فساد در پرسپولیس

انتظار از مدیرعامل جدید؛ جلوگیری از رخنه باندهای فساد در پرسپولیس

هیات مدیره پرسپولیس دلایل انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، در پی استعفای مهدی رسول پناه از سرپرستی مدیرعامل پرسپولیس و انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید، هیات مدیره پرسپولیس بیانیه‌ای صادر کرد که به این شرح است:

بنام خدا

هواداران عزیز

پیشکسوتان بزرگوار

پرسپولیس عزیز ما روزهای مهمی را سپری می کند و دور نیست زمانی که افتخار بزرگ آسیایی روی سینه پرسپولیس عزیز ما بنشیند و غرور و عزت به ارمغان بیاورد. در چنین شرایطی و با توجه به استعفای آقای مهدی رسول پناه، سرپرست محترم باشگاه، پس از بررسی گزینه های مطرح، آقای جعفر سمیعی را به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب کردیم.

ایجاد شرایط لازم برای ادامه مسیر پرسپولیس تا قهرمانی آسیا و تکرار قهرمانی لیگ برتر، تسریع روند خصوصی سازی و جلوگیری از رخنه باندهای فساد در باشگاه مهمترین انتظارات اعضای هیات مدیره از آقای سمیعی است.

از پیشکسوتان گرامی، هواداران عزیز، اعضای کادر فنی و بازیکنان می خواهیم با وحدت و همدلی مدیرعامل جدید را در رسیدن به این اهداف یاری کنند.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس

هشتم آبان ماه ۱۳۹۹»

انتهای پیام