انتصاب مشاور و عضو شورای راهبردی ورزش و سلامت شورای عالی استان‌ها

انتصاب مشاور و عضو شورای راهبردی ورزش و سلامت شورای عالی استان‌ها در حکمی از سوی رئیس شورای عالی استان‌ها، «سیدعبدالحمید احمدی» - معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان - به عنوان مشاور و عضو شورای راهبردی ورزش و سلامت شورای عالی استان‌ها منصوب شد. به گزارش ایسنا، در حکم علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استان‌ها آمده است: جناب آقای سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان سلام علیکم با عنایت به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان « عضو شورای راهبردی ورزش و سلامت» منصوب می‌گردید. امید است با اتکال به خداوند منان و پیروی از مکتب انسان‌ساز اسلام و نصب العین قرار دادن رهنمودهای امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارتقاءجایگاه شوراهای اسلامی منشاء تحولات، خدمات موثر و مطلوب باشید. علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استان‌ها» انتهای پیام

انتصاب مشاور و عضو شورای راهبردی ورزش و سلامت شورای عالی استان‌ها

در حکمی از سوی رئیس شورای عالی استان‌ها، «سیدعبدالحمید احمدی» – معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان – به عنوان مشاور و عضو شورای راهبردی ورزش و سلامت شورای عالی استان‌ها منصوب شد.

به گزارش ایسنا، در حکم علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استان‌ها آمده است:

جناب آقای سید عبدالحمید احمدی

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان

سلام علیکم

با عنایت به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان « عضو شورای راهبردی ورزش و سلامت» منصوب می‌گردید.

امید است با اتکال به خداوند منان و پیروی از مکتب انسان‌ساز اسلام و نصب العین قرار دادن رهنمودهای امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارتقاءجایگاه شوراهای اسلامی منشاء تحولات، خدمات موثر و مطلوب باشید.

علیرضا احمدی

رئیس شورای عالی استان‌ها»

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW