انتشار قطعه «رهگذر» رامین حسین‌پور با شعر محمدعلی بهمنی+صوت

انتشار قطعه «رهگذر» رامین حسین‌پور با شعر محمدعلی بهمنی+صوتبه گزارش ایرنا، رامین حسین‌پور قطعه جدید خود را با نام رهگذر با شعری از محمدعلی بهمنی منتشر کرد. حسین‌پور آهنگساز، تنظیم‌کننده، خواننده و نوازنده کل آلات موسیقی این اثر است. رهگذر قطعه ای عاشقانه و عارفانه است که مضمون شعر آن بر پایه ارزش نهادن به لیاقت و باور به عشق واقعی است. رهگذر میل به جاودانگی را در ذهن مخاطب رقم می‌زند. این اثر از آلبوم هشت انتخاب است که در پیش‌تولید به‌سر می‌برد و به زودی فرآیند دکوپاژ ویدیوآرت این قطعه آغاز می‌شود. این قطعه که شعر و موسیقی آن مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارد، توسط حسین‌پور با سازهای گیتار الکتریک، گیتار بیس، درامز، کیبورد، پیانو، چلو، گیتار آکوستیک خلق شده است. میکس و مسترینگ هم برعهده رامین حسین پور بوده است. قطعه «رهگذر» از آلبوم «هشت انتخاب» را اینجا گوش دهید. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: audio/mp3 وی خالق اثر ویدیوآرت صورتگر با شعری از مولانا است که این قطعه از آلبوم گنجور گزیده اشعار شعرای فقید ایران است. این آلبوم نیز به زودی د..

انتشار قطعه «رهگذر» رامین حسین‌پور با شعر محمدعلی بهمنی+صوتانتشار قطعه «رهگذر» رامین حسین‌پور با شعر محمدعلی بهمنی+صوت

به گزارش ایرنا، رامین حسین‌پور قطعه جدید خود را با نام رهگذر با شعری از محمدعلی بهمنی منتشر کرد. حسین‌پور آهنگساز، تنظیم‌کننده، خواننده و نوازنده کل آلات موسیقی این اثر است.

رهگذر قطعه ای عاشقانه و عارفانه است که مضمون شعر آن بر پایه ارزش نهادن به لیاقت و باور به عشق واقعی است. رهگذر میل به جاودانگی را در ذهن مخاطب رقم می‌زند. این اثر از آلبوم هشت انتخاب است که در پیش‌تولید به‌سر می‌برد و به زودی فرآیند دکوپاژ ویدیوآرت این قطعه آغاز می‌شود.

این قطعه که شعر و موسیقی آن مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارد، توسط حسین‌پور با سازهای گیتار الکتریک، گیتار بیس، درامز، کیبورد، پیانو، چلو، گیتار آکوستیک خلق شده است. میکس و مسترینگ هم برعهده رامین حسین پور بوده است.

قطعه «رهگذر» از آلبوم «هشت انتخاب» را اینجا گوش دهید.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.
فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: audio/mp3

وی خالق اثر ویدیوآرت صورتگر با شعری از مولانا است که این قطعه از آلبوم گنجور گزیده اشعار شعرای فقید ایران است. این آلبوم نیز به زودی در دست نشر قرار می‌گیرد. از آلبوم گنجور سه قطعه با نام صورتگر، واقف، تقدیر دارای مجوز رسمی از دفتر موسیقی است.

ویدیوآرت صورتگر تاکنون در بیش از ۳۵ رقابت بین‌المللی شرکت کرده و موفق به دریافت جوایز بین المللی متعددی شده است.

رامین حسین‌پور دانش‌آموخته معماری، موسیقی و سینماست که در حوزه موسیقی به عنوان شاعر، آهنگساز، تنظیم‌کننده و نوازنده شناخته می‌شود. وی همچنین در حوزه سینما نیز به عنوان نویسنده، کارگردان، تهیه‌کننده و همچنین کانسپتچوال آرتیست مشغول به کار است.

حسین‌پور سال ۹۴ با تلفیق هنر معماری، موسیقی و سینما ۲ اثر با نام‌های غنیمت و اشتیاق تولید کرد که در فستیوال‌های بین‌المللی به عنوان فینالیست حضور پیدا کرده‌اند.

Radio Eram

FREE
VIEW