انتشار تقویم مسابقات بین المللی سنگنوردی ۲۰۲۱/حضور سنگنوردی در المپیک برای اولین بار

انتشار تقویم مسابقات بین المللی سنگنوردی ۲۰۲۱/حضور سنگنوردی در المپیک برای اولین بار فدراسیون جهانی صعود های ورزشی (IFSC) تقویم مسابقات بین المللی این فدراسیون در سال ۲۰۲۱ را ارائه کرد. به گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی صعود های ورزشی (IFSC) تقویم مسابقات بین المللی سال ۲۰۲۱ منتشر کرد. در سال آینده، علاوه بر حضور سنگنوردی در المپیک، روسیه میزبان مسابقات قهرمانی جهان و قهرمانی جوانان جهان خواهد بود. همچنین اندونزی برای اولین بار میزبان یک جام جهانی خواهد بود. این مسابقات در ۱۲ رویداد و ۹ کشور در ۳ قاره برگزار خواهد شد که در هر گرایش شامل ۶ مسابقه است. فدراسیون جهانی با انتشار این تقویم اعلام کرده که هنوز بلاتکلیفی در دنیای ما حکم فرماست اما هم اکنون منتظر فصل آینده هستیم. حتی فدراسیون جهانی صعود های ورزشی بیان داشته که باید وظیفه خود را در خصوص حفظ جان دیگران با وجود شیوع کرونا به درستی انجام دهیم. تقویم مسابقات بین المللی منتشر شده توسط فدراسیون کوهنوردی به گزارش ایسنا، شاید حضور سنگنوردی در المپیک برای اولین بار مهمترین رویدادی است که فدراسیون جهانی صعود های ورزشی (IFSC) قرار است تجر..

انتشار تقویم مسابقات بین المللی سنگنوردی ۲۰۲۱/حضور سنگنوردی در المپیک برای اولین بار

انتشار تقویم مسابقات بین المللی سنگنوردی ۲۰۲۱/حضور سنگنوردی در المپیک برای اولین بار

فدراسیون جهانی صعود های ورزشی (IFSC) تقویم مسابقات بین المللی این فدراسیون در سال ۲۰۲۱ را ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی صعود های ورزشی (IFSC) تقویم مسابقات بین المللی سال ۲۰۲۱ منتشر کرد. در سال آینده، علاوه بر حضور سنگنوردی در المپیک، روسیه میزبان مسابقات قهرمانی جهان و قهرمانی جوانان جهان خواهد بود. همچنین اندونزی برای اولین بار میزبان یک جام جهانی خواهد بود. این مسابقات در ۱۲ رویداد و ۹ کشور در ۳ قاره برگزار خواهد شد که در هر گرایش شامل ۶ مسابقه است.

فدراسیون جهانی با انتشار این تقویم اعلام کرده که هنوز بلاتکلیفی در دنیای ما حکم فرماست اما هم اکنون منتظر فصل آینده هستیم. حتی فدراسیون جهانی صعود های ورزشی بیان داشته که باید وظیفه خود را در خصوص حفظ جان دیگران با وجود شیوع کرونا به درستی انجام دهیم.

تقویم مسابقات بین المللی منتشر شده توسط فدراسیون کوهنوردی

به گزارش ایسنا، شاید حضور سنگنوردی در المپیک برای اولین بار مهمترین رویدادی است که فدراسیون جهانی صعود های ورزشی (IFSC) قرار است تجربه کند. بیشتر سهیمه های المپیک در سنگنوردی مشخص شده اما باز هم مسابقاتی وجود دارد که می تواند ورزشکاران را راهی توکیو کند. الناز رکابی، رضاکلاسنگیان ، غلامعلی برات زاده و آقاداوودی از چهره های سنگنوردی ایران هستند که شانس المپیکی شدن را هنوز از دست نداده و برای حضور در توکیو مسیر سختی را پیش رو دارند.

انتهای پیام