ام باپه: رونالدو الگوی بزرگ من و بهترین در تاریخ است

ام باپه: رونالدو الگوی بزرگ من و بهترین در تاریخ است ستاره جوان تیم ملی فوتبال فرانسه به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و او را بهترین بازیکن تاریخ دانست. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، جدال تیم ملی فوتبال فرانسه با پرتغال در لیگ ملت های اروپا با تساوی بدون گل به پایان رسید. این دیدار به نوعی تقابل ام باپه و کریستیانو رونالدو بود که به سود هیچ کدام از آنها به پایان نرسید. ام باپه بارها از رونالدو به عنوان الگوی دوران کودکی خود یاد کرده و این بازی فرصتی بسیار خاص برای او بود تا برابر ستاره پرتغالی و بازیکن مورد علاقه اش به میدان رود. ام باپه بسیار خوشحال است که فرصت بازی برابر رونالدو را به دست آورده است. او بعد از بازی با منتشر کردن عکسی از خود و رونالدو نوشت: الگوی بزرگ من. رونالدو بهترین بازیکن تاریخ است. هواداران رئال مادرید بعد از جدایی کریستیانو رونالدو بسیار امیدوار بودند که ام باپه را جذب کنند اما قیمت بسیار بالایی او باعث شده است تا فعلا این انتقال منتفی شود. البته او دوست دارد که راهی تیم کهکشانی ها شود و فعلا قراردادش را تمدید نکرده است. انتهای پیام

ام باپه: رونالدو الگوی بزرگ من و بهترین در تاریخ است

ام باپه: رونالدو الگوی بزرگ من و بهترین در تاریخ است

ستاره جوان تیم ملی فوتبال فرانسه به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و او را بهترین بازیکن تاریخ دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، جدال تیم ملی فوتبال فرانسه با پرتغال در لیگ ملت های اروپا با تساوی بدون گل به پایان رسید.

این دیدار به نوعی تقابل ام باپه و کریستیانو رونالدو بود که به سود هیچ کدام از آنها به پایان نرسید.

ام باپه بارها از رونالدو به عنوان الگوی دوران کودکی خود یاد کرده و این بازی فرصتی بسیار خاص برای او بود تا برابر ستاره پرتغالی و بازیکن مورد علاقه اش به میدان رود.

ام باپه بسیار خوشحال است که فرصت بازی برابر رونالدو را به دست آورده است. او بعد از بازی با منتشر کردن عکسی از خود و رونالدو نوشت: الگوی بزرگ من. رونالدو بهترین بازیکن تاریخ است.

هواداران رئال مادرید بعد از جدایی کریستیانو رونالدو بسیار امیدوار بودند که ام باپه را جذب کنند اما قیمت بسیار بالایی او باعث شده است تا فعلا این انتقال منتفی شود. البته او دوست دارد که راهی تیم کهکشانی ها شود و فعلا قراردادش را تمدید نکرده است.

انتهای پیام