ام باپه دیدار برابر لایپزیگ را از دست داد

ام باپه دیدار برابر لایپزیگ را از دست داد مهاجم پاری سن ژرمن دیدار رفت برابر لایپزیگ را در لیگ قهرمانان اروپا از دست داد. به گزارش ایسنا و به نقل از بین اسپورت، پاری سن ژرمن در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لایپزیگ خواهد رفت. تیم پاریسی قبل از این دیدار وضعیت خوبی ندارد و چند بازیکن این تیم به خاطر آسیب دیدگی نمی‌توانند به میدان روند. پیش از این غیبت نیمار، دراکسلر، ایکاردی و وراتی در این بازی حساس قطعی بود. کیلیان ام‌باپه دیگر غائب پاری سن ژرمن در این بازی خواهد بود که او هم به خاطر آسیب دیدگی نمی‌تواند در ترکیب اصلی تیمش به میدان رود. توماس توخل پیش از این اعلام کرد که ام باپه کمی احساس درد دارد اما آسیب دیدگی او جدی نیست. پاری سن ژرمن در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا در دو بازی که به میدان رفته است یک پیروزی و یک شکست را داشته است تا بعد از منچستر یونایتد ۶ امتیازی در رده دوم جدول رده بندی قرار گیرد. انتهای پیام

ام باپه دیدار برابر لایپزیگ را از دست داد

ام باپه دیدار برابر لایپزیگ را از دست داد

مهاجم پاری سن ژرمن دیدار رفت برابر لایپزیگ را در لیگ قهرمانان اروپا از دست داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از بین اسپورت، پاری سن ژرمن در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لایپزیگ خواهد رفت.

تیم پاریسی قبل از این دیدار وضعیت خوبی ندارد و چند بازیکن این تیم به خاطر آسیب دیدگی نمی‌توانند به میدان روند.

پیش از این غیبت نیمار، دراکسلر، ایکاردی و وراتی در این بازی حساس قطعی بود.

کیلیان ام‌باپه دیگر غائب پاری سن ژرمن در این بازی خواهد بود که او هم به خاطر آسیب دیدگی نمی‌تواند در ترکیب اصلی تیمش به میدان رود.

توماس توخل پیش از این اعلام کرد که ام باپه کمی احساس درد دارد اما آسیب دیدگی او جدی نیست.

پاری سن ژرمن در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا در دو بازی که به میدان رفته است یک پیروزی و یک شکست را داشته است تا بعد از منچستر یونایتد ۶ امتیازی در رده دوم جدول رده بندی قرار گیرد.

انتهای پیام