امیر توسلی برای «بچه زرنگ» آهنگسازی می‌کند

امیر توسلی برای «بچه زرنگ» آهنگسازی می‌کندبه گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرن از روابط عمومی فیلم، به موازات آخرین فرآیندهای تولید انیمیشن سینمایی بچه زرنگ، امیر توسلی کار آهنگسازی این فیلم را آغاز کرده است. امیر توسلی، آهنگساز باتجربه سینمای ایران، سابقه ساخت موسیقی آثار تلویزیونی فاخری همچون مختارنامه و آثار سینمایی بسیاری از جمله کافه ستاره، دایره زنگی، اخراجی ها ۲، گشت ۲، نهنگ عنبر۲، اکسیدان، چهارانگشت، تگزاس، قانون مورفی و ... را برعهده داشته است. انیمیشن سینمایی بچه زرنگ اولین فیلم سینمایی انیمیشن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان است که توسط گروه هنرپویا و با سرمایه گذاری مشترک کانون پرورش فکری و هنرپویا، آخرین مراحل فنی تولید و پساتولید را پشت سر می‌گذارد. در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: محسن پسربچه‌ای است که عاشق ابرقهرمان‌های فیلم‌هاست و همیشه تلاش می کند با وسایل ابرقهرمانی اش به هرکس و هر چیزی کمک کند. او در یک اتفاق نادر با حیوانی مواجه می شود که از گونه حیوانات منقرض شده ایران است. محسن تصمیم می گیرد تا به آن حیوان کمک کرده و او را به زادگاهش بازگرداند. اما سفر ب..

امیر توسلی برای «بچه زرنگ» آهنگسازی می‌کندامیر توسلی برای «بچه زرنگ» آهنگسازی می‌کند

به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرن از روابط عمومی فیلم، به موازات آخرین فرآیندهای تولید انیمیشن سینمایی بچه زرنگ، امیر توسلی کار آهنگسازی این فیلم را آغاز کرده است.

امیر توسلی، آهنگساز باتجربه سینمای ایران، سابقه ساخت موسیقی آثار تلویزیونی فاخری همچون مختارنامه و آثار سینمایی بسیاری از جمله کافه ستاره، دایره زنگی، اخراجی ها ۲، گشت ۲، نهنگ عنبر۲، اکسیدان، چهارانگشت، تگزاس، قانون مورفی و … را برعهده داشته است.

انیمیشن سینمایی بچه زرنگ اولین فیلم سینمایی انیمیشن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان است که توسط گروه هنرپویا و با سرمایه گذاری مشترک کانون پرورش فکری و هنرپویا، آخرین مراحل فنی تولید و پساتولید را پشت سر می‌گذارد.

در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: محسن پسربچه‌ای است که عاشق ابرقهرمان‌های فیلم‌هاست و همیشه تلاش می کند با وسایل ابرقهرمانی اش به هرکس و هر چیزی کمک کند. او در یک اتفاق نادر با حیوانی مواجه می شود که از گونه حیوانات منقرض شده ایران است. محسن تصمیم می گیرد تا به آن حیوان کمک کرده و او را به زادگاهش بازگرداند. اما سفر به دلِ جنگل، نبرد با شکارچیان و رویارویی با حیوانات منقرض‌شده دیگر، شروع یک ماجرای پیچیده برای محسن است… .

بچه زرنگ انیمیشن جدیدی از گروه هنرپویا به تهیه کنندگی حامد جعفری و کارگردانی هادی محمدیان است که چندی پیش خبر اتمام تدوین آن نیز منتشر شده بود.