الگوی بزرگ هانس فلیک

الگوی بزرگ هانس فلیک سرمربی بایرن مونیخ از الگوی بزرگ خود در دوران حضور در مستطیل سبز سخن به میان آورد. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، هانس فلیک به عنوان مربی در بایرن مونیخ عملکرد درخشانی داشته است. او در فصل نخست حضورش در بایرن توانست ۵ جام به دست آورد و باواریایی‌ها را به آماده ترین تیم فوتبال آلمان و اروپا تبدیل کرد. فلیک درباره الگوی بزرگ خود سخن به میان آورد. او گفت: الگوی بزرگ من پل برایتنر(بازیکن پیشین بایرن و رئال ماردید) بود. البته من در ابتدا گرت مولر را دوست داشتم و همواره دوست داشتم که مانند او باشم. سرمربی بایرن ابراز امیدواری کرد که داوید آلابا، مدافع اتریشی تیم قراردادش را تمدید کند و در تیم بماند. او گفت: امیدوار هستم که آلابا در تیم بماند. ما به او نیاز داریم البته هر تصمیمی که بگیرد حتی اگر از تیم هم جدا شود به آن احترام خواهیم گذاشت. آلابا مدت‌هاست که مورد توجه رئال مادرید قرار دارد. او باتوجه به درخشش آلفونسو دیویس جایگاه خود را در ترکیب اصلی بایرن مونیخ از دست داده است و بعید نیست که تیم را ترک کند. انتهای پیام

الگوی بزرگ هانس فلیک

الگوی بزرگ هانس فلیک

سرمربی بایرن مونیخ از الگوی بزرگ خود در دوران حضور در مستطیل سبز سخن به میان آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، هانس فلیک به عنوان مربی در بایرن مونیخ عملکرد درخشانی داشته است.

او در فصل نخست حضورش در بایرن توانست ۵ جام به دست آورد و باواریایی‌ها را به آماده ترین تیم فوتبال آلمان و اروپا تبدیل کرد.

فلیک درباره الگوی بزرگ خود سخن به میان آورد. او گفت: الگوی بزرگ من پل برایتنر(بازیکن پیشین بایرن و رئال ماردید) بود. البته من در ابتدا گرت مولر را دوست داشتم و همواره دوست داشتم که مانند او باشم.

سرمربی بایرن ابراز امیدواری کرد که داوید آلابا، مدافع اتریشی تیم قراردادش را تمدید کند و در تیم بماند.

او گفت: امیدوار هستم که آلابا در تیم بماند. ما به او نیاز داریم البته هر تصمیمی که بگیرد حتی اگر از تیم هم جدا شود به آن احترام خواهیم گذاشت.

آلابا مدت‌هاست که مورد توجه رئال مادرید قرار دارد. او باتوجه به درخشش آلفونسو دیویس جایگاه خود را در ترکیب اصلی بایرن مونیخ از دست داده است و بعید نیست که تیم را ترک کند.

انتهای پیام