اعلام توافق التعاون عربستان با مربی فرانسوی

اعلام توافق التعاون عربستان با مربی فرانسوی حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با سرمربی فرانسوی سابق الزمالک مصر به توافق نهایی رسید. به گزارش ایسنا و به نقل از الریاضیه، التعاون حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است که شب گذشته با یک گل تن به شکست داد. التعاون در فصلی که گذشت در لیگ عربستان عملکرد ناامید کننده‌ای از خود نشان داد و به سختی توانست که مانع از سقوط خود شود. ویتور کامپلیوس سرمربی سابق التعاون از کار برکنار شد و عسیری به صورت موقت هدایت تیم را برعهده گرفت. بعد از شکست شب گذشته التعاون برابر پرسپولیس رسانه های عربستانی از توافق این باشگاه با پاتریس کارترون فرانسوی خبر دادند که هدایت الزمالک مصر را برعهده داشت. این مربی قرارداد خود را با الزمالک فسخ کرد و طبق اعلام رسانه های مصری او خود را آماده هدایت التعاون می کند. انتهای پیام

اعلام توافق التعاون عربستان با مربی فرانسوی

اعلام توافق التعاون عربستان با مربی فرانسوی

حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با سرمربی فرانسوی سابق الزمالک مصر به توافق نهایی رسید.

به گزارش ایسنا و به نقل از الریاضیه، التعاون حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است که شب گذشته با یک گل تن به شکست داد. التعاون در فصلی که گذشت در لیگ عربستان عملکرد ناامید کننده‌ای از خود نشان داد و به سختی توانست که مانع از سقوط خود شود.

ویتور کامپلیوس سرمربی سابق التعاون از کار برکنار شد و عسیری به صورت موقت هدایت تیم را برعهده گرفت.

بعد از شکست شب گذشته التعاون برابر پرسپولیس رسانه های عربستانی از توافق این باشگاه با پاتریس کارترون فرانسوی خبر دادند که هدایت الزمالک مصر را برعهده داشت.

این مربی قرارداد خود را با الزمالک فسخ کرد و طبق اعلام رسانه های مصری او خود را آماده هدایت التعاون می کند.

انتهای پیام