اعلام برنامه موزه سینما برای یک روز ویژه

اعلام برنامه موزه سینما برای یک روز ویژه تالارهای موزه سینمای ایران در آستانه روز ملی سینما با رعایت پروتکل های بهداشتی، به صورت رایگان میزبان علاقمندان به تاریخ و دستاوردهای سینمای ایران خواهد بود. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی موزه سینما، همزمان با 120 سالگی سینما در ایران بازدید از تالارهای موزه سینما در روزهای پنجشنبه و جمعه 20 و 21 شهریورماه از ساعت 10 تا 19 برای علاقمندان رایگان است. از دیگر برنامه های موزه سینما گفتگوی زنده فریدون جیرانی با علیرضا زرین دست از فیلمبرداران نامدار سینمای ایران است که در روز پنجشنبه 20 شهریورماه ساعت 18 از اینستاگرام رسمی موزه به آدرس https://instagram.com/irancinemamuseum پخش خواهد شد. همچنین در روز جمعه 21 شهریورماه نیز بلیت فیلم‌های سه سالن سینماتوگراف، فردوس و تمدن نیز نیم بها است. هموطنانی که امکان حضور در موزه سینما را ندارند می توانند از طریق تور مجازی به نشانی http://cinemamuseum.ir بازدید کنند. موزه سینمای ایران پیشاپیش صد و بیست سالگی سینما در ایران را تبریک می گوید. انتهای پیام

اعلام برنامه موزه سینما برای یک روز ویژه

اعلام برنامه موزه سینما برای یک روز ویژه

تالارهای موزه سینمای ایران در آستانه روز ملی سینما با رعایت پروتکل های بهداشتی، به صورت رایگان میزبان علاقمندان به تاریخ و دستاوردهای سینمای ایران خواهد بود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی موزه سینما، همزمان با 120 سالگی سینما در ایران بازدید از تالارهای موزه سینما در روزهای پنجشنبه و جمعه 20 و 21 شهریورماه از ساعت 10 تا 19 برای علاقمندان رایگان است.
از دیگر برنامه های موزه سینما گفتگوی زنده فریدون جیرانی با علیرضا زرین دست از فیلمبرداران نامدار سینمای ایران است که در روز پنجشنبه 20 شهریورماه ساعت 18 از اینستاگرام رسمی موزه به آدرس https://instagram.com/irancinemamuseum پخش خواهد شد.
همچنین در روز جمعه 21 شهریورماه نیز بلیت فیلم‌های سه سالن سینماتوگراف، فردوس و تمدن نیز نیم بها است.
هموطنانی که امکان حضور در موزه سینما را ندارند می توانند از طریق تور مجازی به نشانی http://cinemamuseum.ir بازدید کنند.
موزه سینمای ایران پیشاپیش صد و بیست سالگی سینما در ایران را تبریک می گوید.

انتهای پیام