اعتماد دوباره کلوپ به فیرمینو برای بازی با منچسترسیتی

اعتماد دوباره کلوپ به فیرمینو برای بازی با منچسترسیتی یورگن کلوپ قصد تغییر مهاجمان خود را برای بازی با منچسترسیتی ندارد. به گزارش ایسنا به نقل از دیلی میرور، عملکرد بسیار خوب دیگو یوتا پرتغالی که در نقل و انتقالات تابستانی راهی آنفیلد شد، گمانه زنی ها درباره آینده روبرتو فیرمینو را آغاز کرد. بعد از هت تریک یوتا برابر آتالانتا عنوان شد که این بازیکن پرتغالی در بازی حساس برابر منچسترسیتی به میدان خواهد رفت و روبرتو فیرمینو نیمکت نشین خواهد بود. با این حال منابع نزدیک به باشگاه لیورپول اعلام کردند یورگن کلوپ همچنان به فیرمینو اعتقاد دارد و دوست دارد در بازی حساس برابر منچسترسیتی بار دیگر به این بازیکن میدان دهد و یوتا نیمکت نشین خواهد بود. دیدار لیورپول و منچسترسیتی حساس ترین دیدار هفته بعد لیگ برتر انگلیس است که می تواند در تعیین تیم قهرمان این فصل فوتبال انگلیس نیز تاثیر داشته باشد. انتهای پیام

اعتماد دوباره کلوپ به فیرمینو برای بازی با منچسترسیتی

اعتماد دوباره کلوپ به فیرمینو برای بازی با منچسترسیتی

یورگن کلوپ قصد تغییر مهاجمان خود را برای بازی با منچسترسیتی ندارد.

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی میرور، عملکرد بسیار خوب دیگو یوتا پرتغالی که در نقل و انتقالات تابستانی راهی آنفیلد شد، گمانه زنی ها درباره آینده روبرتو فیرمینو را آغاز کرد.

بعد از هت تریک یوتا برابر آتالانتا عنوان شد که این بازیکن پرتغالی در بازی حساس برابر منچسترسیتی به میدان خواهد رفت و روبرتو فیرمینو نیمکت نشین خواهد بود. با این حال منابع نزدیک به باشگاه لیورپول اعلام کردند یورگن کلوپ همچنان به فیرمینو اعتقاد دارد و دوست دارد در بازی حساس برابر منچسترسیتی بار دیگر به این بازیکن میدان دهد و یوتا نیمکت نشین خواهد بود.

دیدار لیورپول و منچسترسیتی حساس ترین دیدار هفته بعد لیگ برتر انگلیس است که می تواند در تعیین تیم قهرمان این فصل فوتبال انگلیس نیز تاثیر داشته باشد.

انتهای پیام