اعتراض سرمربی تیم بسکتبال زنان سینام مشهد به باخت فنی در لیگ

اعتراض سرمربی تیم بسکتبال زنان سینام مشهد به باخت فنی در لیگ سمانه سقا به اعلام باخت فنی تیم خود در لیگ برتر انتقاد کرد و گفت: ۳۰ درصد تیم ما به کرونا مبتلا شده‌ و بازی‌ها باید به تعویق می‌افتاد. به گزارش ایسنا، لیگ برتر بسکتبال زنان از روز گذشته (پنج‌شنبه) در دو گروه و به صورت متمرکز آغاز شده است. در روز نخست از دیدارهای گروه اول قرار بود سه بازی برگزار شود اما دو تیم سینام مشهد و پاز تهران هر کدام ۴ بازیکن مبتلا به کرونا داشتند که موجب لغو مسابقه آن‌ها شد و فدراسیون باخت فنی این دو تیم را اعلام کرد. سمانه سقا، سرمربی تیم سینام مشهد در گفت‌وگو با ایسنا به اعلام باخت فنی این تیم اعتراض کرد و گفت: فدراسیون به ما اعلام کرده بود که اگر ۳۰ درصد تیم به کرونا مبتلا شده باشند، بازی به تعویق می‌افتد، بنابراین منتظر بودیم که کمیته پزشکی فدراسیون نتیجه را رسما اعلام کند اما روز قبل پیام دادند که بازی طبق روال قبل برگزار می‌شود. او افزود: اگر این کار غیرقانونی باشد از حق خودمان نمی‌گذریم. فدراسیون می‌گوید تقصیر ما نبوده و مربوط به کمیته پزشکی است، به هر حال فرقی نمی‌کند و هر کسی خلاف قانون عم..

اعتراض سرمربی تیم بسکتبال زنان سینام مشهد به باخت فنی در لیگ

اعتراض سرمربی تیم بسکتبال زنان سینام مشهد به باخت فنی در لیگ

سمانه سقا به اعلام باخت فنی تیم خود در لیگ برتر انتقاد کرد و گفت: ۳۰ درصد تیم ما به کرونا مبتلا شده‌ و بازی‌ها باید به تعویق می‌افتاد.

به گزارش ایسنا، لیگ برتر بسکتبال زنان از روز گذشته (پنج‌شنبه) در دو گروه و به صورت متمرکز آغاز شده است. در روز نخست از دیدارهای گروه اول قرار بود سه بازی برگزار شود اما دو تیم سینام مشهد و پاز تهران هر کدام ۴ بازیکن مبتلا به کرونا داشتند که موجب لغو مسابقه آن‌ها شد و فدراسیون باخت فنی این دو تیم را اعلام کرد.

سمانه سقا، سرمربی تیم سینام مشهد در گفت‌وگو با ایسنا به اعلام باخت فنی این تیم اعتراض کرد و گفت: فدراسیون به ما اعلام کرده بود که اگر ۳۰ درصد تیم به کرونا مبتلا شده باشند، بازی به تعویق می‌افتد، بنابراین منتظر بودیم که کمیته پزشکی فدراسیون نتیجه را رسما اعلام کند اما روز قبل پیام دادند که بازی طبق روال قبل برگزار می‌شود.

او افزود: اگر این کار غیرقانونی باشد از حق خودمان نمی‌گذریم. فدراسیون می‌گوید تقصیر ما نبوده و مربوط به کمیته پزشکی است، به هر حال فرقی نمی‌کند و هر کسی خلاف قانون عمل کرده باشد باید پاسخگو باشد چون ۳۰ درصد تیم ما به کرونا مبتلا شده و بازی‌ها باید به تعویق می‌افتاد.

انتهای پیام