اظهارات کومان پس از شکست بارسلونا

اظهارات کومان پس از شکست بارسلونا سرمربی بارسلونا پس از شکست مقابل ختافه از رفتار بازیکن حریف به شدت عصبانی بود. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا شنبه شب با یک گل مغلوب ختافه شد تا برای اولین بار در این فصل لالیگا شکست بخورد. رونالد کومان پس از بازی گفت: بازی خیلی سختی مقابل حریف دشواری همچون ختافه بود. ما در نیمه اول موقعیت های زیادی داشتیم. یکی از آن ها متعلق به آنتوان گریزمان بود که وارد دروازه نشد. سرمربی بارسلونا افزود: دو بار ضرباتمان به تیرک دروازه حریف برخورد کرد. در حقیقت ما بد شانس بودیم اما به این خاطر شکست نخوردیم. فرصت های گلزنی کمی داشتیم‌. بازیکنان بیشتری را در خط حمله قرار دادیم اما در ضربات نهایی کم دقت بودیم. سرمربی هلندی درباره داوری گفت: نمی خواهم در این رابطه صحبت کنم. اگر بازی را ببینید، خطاها و کارت ها زرد ها، می توانید جمع بندی خودتان را داشته باشد. داور خیلی بازی را قطع کرد و بازی کردن برایمان سخت شد.‌ کومان در پایان بازی با بوردالاس (سرمربی ختافه) صحبت کرد. سرمربی هلندی در این رابطه اظهار کرد: به او گفتم نیوم به من بی احترامی کرد. حرف های زشتی به..

اظهارات کومان پس از شکست بارسلونا

اظهارات کومان پس از شکست بارسلونا

سرمربی بارسلونا پس از شکست مقابل ختافه از رفتار بازیکن حریف به شدت عصبانی بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا شنبه شب با یک گل مغلوب ختافه شد تا برای اولین بار در این فصل لالیگا شکست بخورد. رونالد کومان پس از بازی گفت: بازی خیلی سختی مقابل حریف دشواری همچون ختافه بود. ما در نیمه اول موقعیت های زیادی داشتیم. یکی از آن ها متعلق به آنتوان گریزمان بود که وارد دروازه نشد.

سرمربی بارسلونا افزود: دو بار ضرباتمان به تیرک دروازه حریف برخورد کرد. در حقیقت ما بد شانس بودیم اما به این خاطر شکست نخوردیم. فرصت های گلزنی کمی داشتیم‌. بازیکنان بیشتری را در خط حمله قرار دادیم اما در ضربات نهایی کم دقت بودیم.

سرمربی هلندی درباره داوری گفت: نمی خواهم در این رابطه صحبت کنم. اگر بازی را ببینید، خطاها و کارت ها زرد ها، می توانید جمع بندی خودتان را داشته باشد. داور خیلی بازی را قطع کرد و بازی کردن برایمان سخت شد.‌

کومان در پایان بازی با بوردالاس (سرمربی ختافه) صحبت کرد. سرمربی هلندی در این رابطه اظهار کرد: به او گفتم نیوم به من بی احترامی کرد. حرف های زشتی به من زد.

سرمربی بارسلونا در مورد گریزمان گفت: برخی از بازیکنان همچون لیونل مسی، گریزمان و آنسو فاتی می توانند در هر پستی بازی کنند اما سازگاری موضوع مهمی است. اگر گل نخست را به ثمر می رساندیم شرایط عوض می شد.

انتهای پیام